Dnešní doba je plná techniky, různých přístrojů a vymožeností, bez kterých si už ani nedokážeme představit běžný den. Moderní elektronika jde prostě pořád kupředu mílovými kroky. Máte mezi svými nejbližšími někoho, kdo je světem techniky a elektroniky fascinován? Tak mu udělejte na Vánoce radost právě technickým vychytávkami.

3D pero pro kreativní tvorbu

Kreslení má skvělé relaxační účinky, tak proč se do něj nepustit? Jak to jde dohromady s technologickými novinkami? Tím spojením je elektrické 3D pero JETT. Pero vytlačuje ohřáté plastové vlákno, které okamžitě opět tuhne. Díky tomu se dají vytvářet krásné 3D předměty, ať už jsou to šperky pro ženy, ozdoby a bytové doplňky nebo modely čehokoliv. Je to taková malá domácí 3D tiskárna, ale za daleko menší peníze.

Elektronický slovník pro pilování znalostí

elektronicky-slovnik-a-prekladac-v4-czechV dnešní době chytrých telefonů není problém přeložit si z cizího jazyka cokoliv a kdekoliv. Jenže má to jednu podmínku, musíte mít připojení na internet. Co ale dělat, když potřebujete rozumět na dovolené či na služební cestě, kde mít přístup k internetu nebudete? Nebo se potřebujete učit na zkoušky a data máte omezená? S elektronickým slovníkem a překladačem V4 Czech máte po problému, ten ke své práci internet nepotřebuje. Překladač nabízí velmi široké spektrum využití, můžete jej použít jako pomůcku při samotné komunikaci nebo jako pomocníka při učení. Základem je anglický slovník, ale překladač se dá doplnit i o jiné jazyky podle potřeby.

Přenosný digitální mikroskop pro zkoumání světa

mikroskopVšude kolem nás je spousta zajímavostí. A víte, kolik krásy se dá objevit v miniaturním světě? Přenosný ruční digitální mikroskop pomůže každému nadšenému vědci zkoumat cokoliv a kdykoliv přímo v terénu. Umožňuje 1000x zvětšení s krystalicky čistým obrazem a to až po 4 hodiny díky výkonné baterii.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *