Proč nechat malování na profesionálech?

Vzpomínky jsou čerstvější než barva, která dávno ztratila svůj lesk? Zmatek v celém bytě, barva všude jinde než tam, kde by měla být. Marný zápas s kancelářskými prostorami, kde nakonec stejně byly při zimním světle vidět nedostatky. Malíři Praha jsou schopni tomu všemu předejít. Jaké služby nabízí? Mezi základní služby, které každá profesionální firma nabízí… - Číst více »

Plachty na bazén

Pořízení bazénu je radostná událost, na kterou se těší celá rodina. Ale zároveň je potřeba také pořídit efektivní zakrytí. V zásadě se nabízí buď plastové zakrytí, anebo krycí plachta na bazén. Proč zvolit právě plachtu? Jaké jsou její výhody a jak vybrat tu nejlepší a především, jak vybrat tu správnou firmu, která ji vyrobí? Proč… - Číst více »

Nábytek z masivu bude sloužit i vašim dětem

Je naprosto nadčasový a o jeho kvalitě nelze pochybovat, už jen proto, že se stal oblíbeným po celé generace. Masiv je zkrátka masiv, kdo na něj jednou vsadí, neudělá rozhodně žádnou chybu. Naopak, bude mít výhodu oproti všem, kteří zvolili jinak – životnost je totiž opravdu maximální a vůně, co se line z takového dřeva, připomene… - Číst více »

Chcete bydlet v Praze, ale nemůžete najít vhodný byt?

Trh s nemovitostmi není v posledních letech zrovna dvakrát přívětivý. Nových bytů a obecně možností k ubytování je velice málo. Zejména mladí lidé a rodiny s dětmi tak mají problém při shánění vlastního bydlení. Právě pro tyto občany se tvoří speciální bytové projekty, z nichž jeden začíná růst i Na Vackově. Proč zvolit lokalitu Horního Žižkova? Lokalita Na Vackově se… - Číst více »

Dětské hřiště přímo na vaší zahradě, poradíme jak na to

Pokud stavíte dětské hřiště, je třeba si uvědomit, že jej budou navštěvovat i kamarádi vašich dětí v různém věku. Vaše dítě také neustále roste. Co by nemělo na vašem domácím dětském hřišti chybět? Nejmenší děti ocení pískoviště, pružinové houpačky a dětský domeček. Předškolní děti mají rády prolézačky, houpačky i kreslicí tabuli. Větší děti potřebují hrací… - Číst více »

Víte co je fotopast a jak díky ní ochránit svůj majetek?

Fotopasti jsou vlastně maskované, bezpečnostní a lovecké fotoaparáty umožňující nahrávání statických snímků a krátkých videí. Aktivní jsou jen tehdy, pokud se v okolí pohybuje člověk či zvěř. Fotopasti jsou citlivé přístroje, které byly původně určeny pro focení zvířat v přírodě. V současné době se stále více používají pro ochranu majetku. Na provoz vám stačí sada tužkových… - Číst více »

Dopadové plochy

Přemýšlíte-li o realizaci dětského hriště nebo dětské indoor zóny, využijte služeb společnosti 3D PROGRAM, s.r.o., jejíž hlavní náplní jsou návrhy a realizace dětských hřišť, dopadových ploch, ale také především unikátní 3D herní prvky. Firma se může pyšnit referencemi až v dalekém Sao Paulo, Abu Dhabi nebo Brisbane. Její herní prvky sídlí v několika stovkách destinací po celém… - Číst více »

Zahradní lehátka - jak na ně?

Komfortní zahradní lehátka  a jiný venkovský nábytek se vyrábí z jakéhokoliv materiálu, jež má pozitivní i negativní vlastnosti. Proto při jeho výběru je žádoucí spoléhat se na zákony fyziky a na vlastní zdravý rozum. Nákup plastového nábytku pro letní sídlo – nejvhodnější varianta. Zahradní lehátka z plastu jsou kompaktní, lehké a krásné. Jednoduše se dají… - Číst více »

Older Entries »