Trh s nemovitostmi není v posledních letech zrovna dvakrát přívětivý. Nových bytů a obecně možností k ubytování je velice málo. Zejména mladí lidé a rodiny s dětmi tak mají problém při shánění vlastního bydlení. Právě pro tyto občany se tvoří speciální bytové projekty, z nichž jeden začíná růst i Na Vackově.

Proč zvolit lokalitu Horního Žižkova?

Lokalita Na Vackově se nachází v oblasti Horního Žižkova, která je pro každodenní bydlení velice vhodná. Naleznete zde totiž vše potřebné nejen k životu, ale můžete obdivovat i krásy hlavního města. Navštívit můžete jak kostel svatého Prokopa, tak Národní památník na Vítkově nebo Žižkovský vysílač, který je vidět skoro z každé části Prahy. Navíc se v horní části vysílače nachází volně přístupná restaurace, kde si můžete pochutnat na vybraných specialitách.

Kde se nové byty nachází?

Oblast Horního Žižkova čekají v příštích letech velké změny, které by se měly dotknout i Olšanské ulice. Nové byty Praha 3, které zde vyrůstají, navážou na nové obchodní a administrativní centrum. Stanou se tak ideálním místem pro bydlení, nejen pro nově přijaté pracovníky, ale i lidi z jiných oblastí Prahy. Tato oblast navíc nabízí mnoho příležitostí pro každodenní vyžití, neboť se zde nachází také kino, kulturní dům nebo přírodní park.

Kolik mě bude nový byt stát?

Možná si budete říkat, že projekt na Vackově nabídne pouze drahé byty, které budou pro obyčejné lidi nedostupné. Jste však na omylu. I kdyby pro vás byla pořizovací cena bytové jednotky příliš vysoká, můžete se obrátit na finančního poradce. Speciálně pro vás jsou totiž k dispozici zvýhodněné podmínky hypotečního úvěru.

Pokud byste chtěli v oblasti Horního Žižkova bydlet, pak si pospěšte. O nové byty je totiž enormní zájem.