trampolina_9Jak zabavit děti během dlouhých letních prázdnin, které začnou za necelý měsíc? Majitelé rodinných domů mají velkou výhodu: mohou využít zahradu. Co třeba vytvořit dětem na zahradě vlastní dětské hřiště s vlastní trampolínou?

Sehnat jednotlivé prvky hřiště dnes není vůbec obtížné. Prodávají se v internetových obchodech, v hobby marketech, ale i ve specializovaných kamenných prodejnách. Na výběr je z mnoha typů „atrakcí“ různých velikostí a materiálů. Mezi nejoblíbenější patří trampolíny.

Doporučujeme výběr zahradních dekorací na webu: t-zbozi.cz v kategorii zahradní dekorace. Nabízejí dřevěné zahradní dekorace vyráběné sériově jako jsou dřevěné můstky, květináče, kola a podobně. Veškeré zahradní dekorace jsou skladem a do dvou dnů na vaší zahradádce! Výhodou je příjemný klientský servis. Na veškeré dotazy ohledně zahradní dekorace dostanete uspokojivé odpovědi. K nám se dovoláte i o víkendu!

Děti si určitě oblíbí zahradní trampolínu. Vybírat můžete z různých typů a rozměrů trampolín. I zde je při výběru důležité, aby měla trampolína dostatečnou nosnost. Neměla by chybět ochranná síť, díky níž děti z trampolíny nespadnou. U větších průměrů trampolín rozhodně doporučujeme i schůdky. Skákací plocha trampolíny bývá okolo 80ti cm nad zemí a skokan by se mohl při vystupování zranit…

Proč je skákání na dětské trampolíně tak zdravé?

Dalšími součástmi domácího dětského hřiště může být například dětská lezecká stěna, ale i různé prolézačky, nebo dětský domeček z plastu či ze dřeva.

Oblíbené jsou nejrůznější houpačky, pro menší děti také pískoviště. Pokud nevíte, co vybrat, bude nejlepší zeptat se dětí, co by na svém vlastním hřišti chtěly mít.

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *