Nadělte mu pod stromeček stolní fotbal, o celoroční zábavu bude postaráno

Vybrat vánoční dárek pro ženu je velmi snadné. No řekněte, kterou by nepotěšila nová kabelka, boty nebo kvalitní kosmetika? Zato s muži bývá obtíž. Neprozradí, co chtějí, a pokud zrovna nemají nějaký hodně specifický koníček, často nelze odhadnout, co by je mohlo nadchnout. Nebo snad ano…? Odhalte tajemství mužského srdce Co miluje téměř každý muž?… - Číst více »

Hrají si i dívky s legem?

Když v roce 1949 spatřila Lego kostka světlo světa, všem bylo jasné, že to není pouhopouhá stavebnice. Už jen díky patentovanému principu spojování kostek a jejich barevnosti se Lego kostky staly u dětí velmi oblíbené. Čím je ale nejvíce zachvátily je jejich příběh. Lego totiž nabízí spoustu řad svých stavebnic, které jsou inspirovány kouzelným příběhem.… - Číst více »

První miminko? Poradíme, který kočárek zvolit!

S prvním potomkem přichází potřeba nakoupit veškerou výbavu. Oblečení, plenky, dudlíky, ale hlavně kočárek! Jak se ovšem vyznat v široké nabídce dnešní doby? Pomůžeme vám s tím!   Kočárek patří mezi nejdůležitější součást výbavy pro miminko. V kočárku budete své děťátko nejen převážet, ale také uspávat, proto je třeba, aby jste vybrala takový, ve kterém… - Číst více »

Pořiďte svým dětem dětské stany na hraní. Stojí jen pár korun a kolik radosti způsobí. Uvidíte! K nejoblíbenějším modelů patří dětský stan s prolézacím tunelem nebo nebo stany s indiánskou tématikou. Vyberte svému dítku jeho vlastní hrací stan a sledujte jeho fantazii a zářící oči! Dítě si brzy vytvoří svou vlastní hru. Bude šťasné, že má někde kousek vlastního soukromí, kde ho nikdo neustále nepozoruje. Vy už pak budete pouze zašívat rozedřená kolínka a teplácích vašich dětí :-). Dětské stany vhodné do bytu i na zahradu.