Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6231

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6279

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6327

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 68
DĚTI - 365living.cz

Nábytek z masivu bude sloužit i vašim dětem

Je naprosto nadčasový a o jeho kvalitě nelze pochybovat, už jen proto, že se stal oblíbeným po celé generace. Masiv je zkrátka masiv, kdo na něj jednou vsadí, neudělá rozhodně žádnou chybu. Naopak, bude mít výhodu oproti všem, kteří zvolili jinak – životnost je totiž opravdu maximální a vůně, co se line z takového dřeva, připomene… - Číst více »

Nadělte mu pod stromeček stolní fotbal, o celoroční zábavu bude postaráno

Vybrat vánoční dárek pro ženu je velmi snadné. No řekněte, kterou by nepotěšila nová kabelka, boty nebo kvalitní kosmetika? Zato s muži bývá obtíž. Neprozradí, co chtějí, a pokud zrovna nemají nějaký hodně specifický koníček, často nelze odhadnout, co by je mohlo nadchnout. Nebo snad ano…? Odhalte tajemství mužského srdce Co miluje téměř každý muž?… - Číst více »

Hrají si i dívky s legem?

Když v roce 1949 spatřila Lego kostka světlo světa, všem bylo jasné, že to není pouhopouhá stavebnice. Už jen díky patentovanému principu spojování kostek a jejich barevnosti se Lego kostky staly u dětí velmi oblíbené. Čím je ale nejvíce zachvátily je jejich příběh. Lego totiž nabízí spoustu řad svých stavebnic, které jsou inspirovány kouzelným příběhem.… - Číst více »

První miminko? Poradíme, který kočárek zvolit!

S prvním potomkem přichází potřeba nakoupit veškerou výbavu. Oblečení, plenky, dudlíky, ale hlavně kočárek! Jak se ovšem vyznat v široké nabídce dnešní doby? Pomůžeme vám s tím!   Kočárek patří mezi nejdůležitější součást výbavy pro miminko. V kočárku budete své děťátko nejen převážet, ale také uspávat, proto je třeba, aby jste vybrala takový, ve kterém… - Číst více »

Pořiďte svým dětem dětské stany na hraní. Stojí jen pár korun a kolik radosti způsobí. Uvidíte! K nejoblíbenějším modelů patří dětský stan s prolézacím tunelem nebo nebo stany s indiánskou tématikou. Vyberte svému dítku jeho vlastní hrací stan a sledujte jeho fantazii a zářící oči! Dítě si brzy vytvoří svou vlastní hru. Bude šťasné, že má někde kousek vlastního soukromí, kde ho nikdo neustále nepozoruje. Vy už pak budete pouze zašívat rozedřená kolínka a teplácích vašich dětí :-). Dětské stany vhodné do bytu i na zahradu.