Nastartujte zdravý životní styl. Co k tomu potřebujete? Trochu času, chytrou formu stravování, přiměřené pohybové aktivity a DietFreshMenu krabičky, které Vám usnadní splnit Vaše odhodlání. Krabičková dieta DietFreshMenu není pouze způsobem, jak snížit nadváhu, ale také jak udržet zdravý životní styl. Jídla jsou vyráběna z čerstvých ingrediencí. Součást krabičkové diety je pět vyvážených jídel denně. Každé menu obsahuje snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři.

Jedná se o výrobu vlastních domácích produktů. Mezi speciality krabičkové diety Dietfresh patří čerstvé domácí těstoviny, ale i domácí šunka s 96% masa (a to jak kuřecí, vepřová, tak i krůtí), dále jsou to špaldové a bramborové knedlíky, krupicové a bramborové noky, domácí pribináčky, pudinky, termixy, jogurty, domácí lučina, tavené sýry, ricotta, domácí kokosové mléko a ostatní mléčné výrobky. Vše v 100% kvalitě!

Samozřejmostí je i rozvoz jídel ve vybraných moravských městech. Není problém, aby krabičková dieta Brno přistála na Vašem stole ve vybraný čas, na výběr jsou pak i města jako Ostrava, Olomouc, Zlín, Přerov nebo Kroměříž. Navštivte stránky dietfreshmenu.cz a nastartujte zdravý životní styl.