Přemýšlíte-li o realizaci dětského hriště nebo dětské indoor zóny, využijte služeb společnosti 3D PROGRAM, s.r.o., jejíž hlavní náplní jsou návrhy a realizace dětských hřišť, dopadových ploch, ale také především unikátní 3D herní prvky. Firma se může pyšnit referencemi až v dalekém Sao Paulo, Abu Dhabi nebo Brisbane. Její herní prvky sídlí v několika stovkách destinací po celém světě a neustále se rozšiřují.

Od roku 2013 jsou v Otrokovicích vyráběny unikátní herní prvky, které jsou vybaveny certifikátem bezpečnosti EN1176 + EN71, jsou pečlivě ručně zpracovány, jsou vysoce odolné a stabilní proti UV a zároveň jedinečné, jelikož firma disponuje průmyslovými vzory a patenty. Jak již bylo zmíněno, firma exportuje své produkty do 44 zemí celého světa.

Bezpečnost dětí je pro firmu samozřejmost na prvním místě. Z tohoto důvodu firma k herním prvkům nabízí i dopadové plochy EPDM-TOP. Jedná se o pryžové plochy, které vyžadují pouze minimální údržbu a vyznačují se dlouhou životností. Zákazník si může vybrat z 24 druhů barevných odstínů a z nespočtu grafických motivů, díky kterým dostane dětské hřiště tu správnou tvář.