Když v roce 1949 spatřila Lego kostka světlo světa, všem bylo jasné, že to není pouhopouhá stavebnice. Už jen díky patentovanému principu spojování kostek a jejich barevnosti se Lego kostky staly u dětí velmi oblíbené. Čím je ale nejvíce zachvátily je jejich příběh. Lego totiž nabízí spoustu řad svých stavebnic, které jsou inspirovány kouzelným příběhem. Vybrat si tak můžete z řad stavebnic  jako je Lego Ninjago, Lego Chima, Lego City a spoustu dalších, tematicky zajímavých řad stavebnic.

I holčičky mají svou stavebnici

Obecně se má za to, že je Lego stavebnice určená spíše klukům. Je pravdou, že když vybíráme dárek pro holčičku, o regály s Lego stavebnicemi zavadíme jen letmým pohledem. Proto za vás položíme otázku – hrají si i dívky s legem? No jistěže hrají! Lego stavebnice totiž myslí opravdu na všechny. Po lego stavebnicích určených spíše klukům přišla i s kolekcí Lego Friends! Konečně je tady stavebnice určená holkám! V čem je jiná? Obsahuje kostičky a figurky, které jsou zaměřené na holky! Nehledejte žádné stroje či padouchy. Lego Friends nabízí  plno holčičích věcí! Záchrana světa byla přenechána klukům! Holky si raději vše potřebné proberou u šálku čaje. Stejně tak, jak to řeší pětice holek z Lega!  Andrea, Mia, Ema, Stephanie a Olivia, to jsou holky, které žijí v Lego městečku Heartlake. Prožívají  všechny radosti a strasti každodenního života. Řeší tolik důležité holčičí věci, jako je nakupování, starost o jejich mazlíčky, kluci a podobně. Proto holky tolik baví! Konečně jim Lego nabídlo holčičí svět, v kterém se najdou.

Lego překvapuje svou různorodostí

Každého asi překvapí a jistě mile potěší různorodost Lega. Nejenže Lego nabízí spoustu tematických sad pro kluky i holky, které každoročně obměňuje. Každá tematická řada stavebnic navíc obsahuje nespočet různých sad, s kterými děti zažijí opravdovou zábavu. U stavebnice Lego Friends si mohou holčičky postavit Džusový bar, Dům snů, Zvířecí salón, Emmin přívěs pro koně, Koupaliště a mnoho dalších, v městečku Heartlake užitečných staveb. Ve svém pokojíčku si tak slečny mohou postavit celé městečko Heartlake.

Barbie panenka trochu jinak

Lego Friends upoutá každou holčičku. Nabízí totiž podobnou zábavu, jako s tolik oblíbenou panenkou Barbie. S tou taky holčičky chodí na manikúru, ke kadeřnici, na párty, prostě si s ni hrají na každodenní situace. S Legem tak holčičky mohou panenku Barbie odložit. Kolekce Lego Friends nabízí spoustu zábavy, kterou holky milují. Stavěním navíc holčičky rozvinou prostorovou vnímavost, fantazii i motoriku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *