Firma Izotom se zabývá tepelnými izolacemi domů a jiných například průmyslových staveb, a to pomocí foukané izolace. Nabízí tepelnou izolaci, která má velké výhody oproti klasickým typům a druhům zateplení. Jedná se o velice efektivní způsob zateplení domu, které jsou dány těmito výhodami. Jedná se o krátkou a čistou realizaci bez zbytečných odpadů, jelikož celý proces probíhá z nákladního auta před objektem s pomocí hadic, které vhání materiál kompresorem do izolovaného místa. Jde také o nehořlavý materiál, který neplesniví a je odolný vůči škůdcům a zvukům. Jeho návratnost investice je velice rychlá, a proto patří tedy mezi nejčastější druhy zateplení.

Výhody a vlastnosti foukané izolace

Foukaná izolace je foukáním nafoukávána z foukacího stroje v rozmělněném stavu na postižené místo. Dochází poté k výbornému krytí na všech místech a tím tak dojde k úplnému vyplnění všech dutin. Je to rychlá a bezodpadová možnost zateplení objektu. Nepodléhá napadení škůdců a ni hnilobě a jiným škodlivým procesům, nevlhne, nemění svůj tvar a má výborné tepelně izolační vlastnosti.

Foukaná izolace pro své schopnosti výborné izolace a pro své nízké počáteční náklady je optimálním řešením při zateplení objektu, resp. dutých a vodorovných prostor, střech a sklepů. Díky této metodě zateplení ušetříte na vytápění desítky procent ročně, takže se určitě do foukané izolace vyplatí investovat.

 

 

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *