Čalouněná postel Angelika na T-nabytek.cz
Čalouněná postel Angelika na T-nabytek.cz

Spánek – to je kapitola sama pro sebe. Pokud prahnete po kvalitním odpočinku, tak si musíte pořídit pěknou a pohodlnou postel. Čalouněné postele – tady nikdo neprohloupí, pokud milujete pohodlí. Tento druh lůžka je především oblíben pro poměr kvality a ceny. Minimální šířka postele je 80 cm. Nebráníme se nákupu širší postele, toužíme-li po komfortním spaní. Senioři a lidé s omezenou pohyblivostí dávají přednost vyšší a vzdušné posteli.  Mladým lidem vyhovují nízké lůžka, kde prioritou je úložný prostor a moderní design.

Čalouněné postele

Sháníte-li kvalitní čalouněnou postel, tak rozhodně zvolte specializovaný obchod na nábytek a supermarketům se raději vyhněte, s ohledem na trvalou kvalitu. Čalouněné rámy doporučujeme vyplnit vzdušnou zdravotní matraci. Při výběru matrace se nesmí v žádném případě koukat na finance, ale pouze na kvalitu. Matrace ve velké míře ovlivňují Váš spánek, a pokud chcete chodit do práce odpočatí a bez zdravotních problémů, volte přírodní matrace s příměsí přírodních olejů nahrazující ropu. Čalouněné postele – nabídka designů, materiálů a barev je obrovská. Všichni máte možnost si vybrat do svého interiéru to nejvhodnější lůžko.  Navíc jsou dostupné postele, kdy pouhým odklopením máte k dispozici velký úložný prostor.

Kvalitní ekokůže – čalouněné postele

Kožené postele jsou stále v kurzu, ale jsou velmi drahé a zejména pro mladé rodiny cenově nedostupné. Objevila se na trhu imitace kůže, umělá useň tzv. ekokůže. Čalouněné postele vyrobené z ekokůže se milně považují za koženku. Koženka neměla dobré vlastnosti, a tak byla nahrazena tímto moderním a dvojvrstvým materiálem. Horní vrstva je ze 100% polyuretanu a podklad tvoří 100% bavlněný úplet. Tato imitace kůže velmi dobře vypadá, báječně se hodí pro alergiky a je jednoduše udržovatelná.

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *