kominove-digestoreMezi nejžádanější a nejpoužívanější spotřebiče řadíme komínové digestoře. Jejich velkou předností není pouze cena, ale dobré funkce a moderní ne-li přímo nadčasový design.  Pokud máte velkou kuchyň a možnost přímého odtahu do komína či větrací šachty, tak jsou komínové digestoře nejvhodnější. Tento druh odsavače se montuje na zeď, přímo nad varnou plochou nebo do rohu, mezi závěsné skříňky a ostrůvkové digestoře se montují ke stropu, kde je přístup k varné desce z několika stran. A proč název komínové digestoře? Výrobci tento odsavač par pojmenovali podle ozdobného komínku, který elegantně kryje odvodovou trubku a díky tomu nemáte v kuchyni rušivý element, ale estetický prvek.

Kvalitní komínové digestoře CATA a EMPIRE za jedinečné ceny

Komínové digestoře se taktéž označují jako krbové nebo nástěnné. Náš internetový obchod s tímto sortimentem se specializuje na digestoře CATA a EMPIRE – privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena. Mezi oblíbené funkce u dražších přístrojů patří dálkové ovládaní, hydraulické snižování výšky a automatické spínání odtahu.  Komínové digestoře nabízíme v nerezovém provedení, dále kombinace nerez se skleněnými prvky či dřeva, z Corianu v zajímavé paletě barev.  Pro upřesnění Corian je vnímán jako materiál budoucnosti, jedná se o syntetický materiál, který se dá zpracovávat do nejrůznějších tvarů.

Komínové digestoře – nezbytný kuchyňský pomocník

Komínové digestoře mohou být vybaveny jedním nebo dvěma motory, záleží na požadovaném výkonu spotřebiče. Kvalitní osvětlení zajišťují dvě až čtyři žárovky halogenového typu nebo LED diody. Ideální digestoře by měly vyměnit v místnosti vzduch minimálně deset krát za hodinu. Komínové digestoře se pohybují v cenách od 4 000 KČ do 50 000 Kč.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *