kominova-digestorModerní kuchyně se neobejde bez několika druhů spotřebičů, kde výjimečnou úlohu hrají komínové digestoře. Kuchyň zpravidla na první pohled prozrazuje životní styl majitele. Pokud dispoziční řešení kuchyně skýtá tři pracovní zóny – mycí, varnou a pracovní je zřejmé, že majitel bytu nebo domu je praktický člověk a své věci má rád uspořádané. V kuchyni ve stylu ´hala bala´se stane komínová digestoř důležitou dominantou.   A pokud opravdu toužíte zažít komfort při vaření a těšit se pohledem na sjednocený interiér, tak si pořiďte odsavač par v elegantním designu, s vysokým výkonem a tichým chodem.

Trendové komínové digestoře CATA a EMPIRE

Špičkové komínové digestoře CATA a EMPIRE spolehlivě odvádějí pachy a výpary, které vznikají při vaření. Mezi nejžádanější odsavače par patří komínové digestoře, jež zpravidla bývají umístěny v meziprostoru horních skříněk, v rohu nebo v ostrůvku, kde je přístup k odsavači ze všech stran.  Na trhu existují dvě verze digestoří – odtahové a recirkulační. Odtahové komínové digestoře odvádí pachy a výpary z místnosti ven. Recirkulační digestoř s filtrem, přefiltrovaný vzduch vrací zpět do místnosti a je vhodná do panelákových bytů, kde se nenalézá odtahové potrubí. V recirkulačních digestořích se nacházejí filtry, které je nutno nejméně dvakrát do roka vyměnit. Jeden filtr zpravidla stojí 150 – 500 a více Kč. Tuto částku ušetříte, pokud si pořídíte digestoř s kovovým filtrem, který jednoduše umyjete v myčce nebo pod tekoucí vodou.

Komínové digestoře – díky komínu dostatek místa pro kvalitní odsávací technologii

Špičkové nerezové komínové digestoře CATA a EMPIRE

Namontovat komínové digestoře do kuchyně není jednoduché, a pokud nemáte s odsavači par žádné zkušenosti, tak rozhodně neváhejte a požádejte o instalaci odborníka. Při výběru komínové digestoře se musíme především zajímat o výkon a hlučnost. V našem eshopu s tímto sortimentem nabízíme komínové digestoře CATA a EMPIRE ve vysoké kvalitě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *