kuchynske-digestoreVaší kuchyni to bude slušet jen s moderními spotřebiči, kde na prvním místě řadíme kuchyňské digestoře. Odsavač par neboli digestoř nesmí chybět při plánování nového vybavení v prostoru, kde se budou pravidelně připravovat pokrmy. Pro výběr kuchyňské digestoře si musíme uvědomit, zda máme možnost odtahu do komína či větrací šachty. Komín nesmí být na vytápění, pokud tato možnost není, tak si pořídíme recirkulační odsavač par, kde nasávaný vzduch vede přes filtr zpět do místnosti.

Kuchyňské digestoře – základní kuchyňský pomocník

Při nákupu kuchyňské digestoře se informujeme nejen na výkon, ale také na hlučnost. Prosím, nenechte se zlákat funkcí turbo, pokud jste majiteli malé kuchyně. Nadměrná hlučnost kuchyňské digestoře vám dokáže nadmíru znepříjemnit život. Všechny odsavače par jsou vybaveny tukovým filtrem, který zabraňuje zanesení motoru tukovými částicemi a jinými nečistotami. Údržba je jednoduchá, vytáhnete filtr a umyjete ho v čisté vodě se saponátem, popřípadě v myčce. Vařením na plynu vzniká nepříjemný oxid dusíku, který způsobuje ve vyšší koncentraci nevolnost a bolesti hlavy a to je další důvod, proč si digestoř pořídit.

Komínové digestoře – díky komínu dostatek místa pro kvalitní odsávací technologii

Atraktivní kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE

Kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE – privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která odsavače par vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena. Tyto spotřebiče jsou preferovány nejen pro efektní design, ale pro silný výkon, tichý chod a spolehlivost. Výkonné kuchyňské digestoře by měly vyměnit vzduch cca 10-15 krát za hodinu. Záleží na připravované potravině, například u smažené cibule nebo připáleného jídla může být intenzita výměny vzduchu i 20 krát za hodinu. Kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE – to je naše doporučení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *