kuchynske-digestoreKuchyňské digestoře se používají k odvětrávání pachů a výparů a jsou nezbytnou součástí v místnosti bez okna nebo se špatným odvětráváním.  Při samotném nákupu odsavače par se zajímáme nejen o moderní design, ale především o výkon, hlučnost a typ. V současné době trh nabízí velké množství druhů kuchyňských digestoří – odtahové a recirkulační, a záleží jen na dispozičním řešení vaší kuchyně, zda zvolíte komínové digestoře ostrůvkové, rohové, rustikální a ke zdi či podskříňkové, vestavné a výsuvné odsavače par. Trendy bydlení vycházejí z moderních potřeb člověka, a pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, tak si musíte pořídit výkonnější digestoř.

Komínové digestoře – díky komínu dostatek místa pro kvalitní odsávací technologii

Kuchyňské digestoře – skvělý výkon, tichý chod

Kuchyň se snažíme vybavit tak, aby dokonale sloužila svému účelu, a proto nezbytnou součástí těchto interiérů jsou kuchyňské digestoře.  Co se vzhledu týče, tak například v rustikální kuchyni by nebyl vhodný příliš moderní styl.  Celkový dojem v místnosti by byl narušen. Máte ale možnost kuchyňské digestoře zamaskovat sádrokartonem a dřevěnými lištami, popřípadě spotřebič přetřít vhodnou barvou. Nebo si objednejte vestavný odsavač, který se zamontuje přímo do skříňky a stane se tak součástí kuchyňské linky. Pokud vlastníte recirkulační digestoř, tak je nutné pravidelně vyměňovat uhlíkové filtry. Záleží na tom, jak často vaříte, je vhodné si pořídit kuchyňskou digestoř s kovovým omyvatelným filtrem.

Kuchyňské digestoře by neměly v žádné  kuchyni chybět

V našem internetovém obchodě máte možnost si objednat vysoce kvalitní kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE v nerezovém provedení, v kombinace nerez se skleněnými či dřevěnými prvky nebo z Corianu. CATA a EMPIRE – privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena.  Do dvou pracovních dnů máte zboží doma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *