kulecnikKulečníkové stoly se používají při hře zvané kulečník někdy používaný název billiard. Billiard je dovednostní sport hraný pomocí tága. Tágem šťoucháte do koulí volně rozhozených po stole potaženém plátnem zpravidla zelené barvy. Počátky vzniku billiardu jsou poněkud nejasné. Někteří odborníci tvrdí, že se hra podobná kulečníku hrála ve starověké Číně, jiní datují vznik billiardu do 12. století. Vše mělo začít v Anglii, kde si šlechta oblíbila strkat ohnutým klacíkem do koulí.  Anglický trávník! Že by tato hra dala podnět ke vzniku trávníku anglického typu? Ovšem první kulečníkové stoly vznikly až v 15. století ve Francii, kde tamní aristokraté tuto hru zvenku přenesli do zámeckých interiérů.

Kulečníkové stoly s různě barevným plátnem

Kulečníkové stoly! Pravidla biliardu se nalezly i v soukromých věcech francouzského krále Ludvíka XI. Zřejmě to byl vášnivý hráč. Rozhodně až Francouzi tuto hru zpopularizovali. Dnes máme k dispozici dva typy kulečníkových stolů. Objednat si můžete kulečníkové stoly s otvory na koule nebo kulečníkové stoly bez otvorů. V první variantě se snažíme, co nejrychleji dostat koule do otvorů a u druhé varianty hry se snažíme o co nejvíc dotyků koulí navzájem.  Ceny těchto výrobků jsou různé a záleží na designu, kvalitě a příslušenství. Dají se koupit kulečníkové stoly za dva tisíce korun stejně jako za padesát tisíc korun.

Kulečníkové stoly Pool Billiard za prima ceny

Kulečníkové stoly Pool Billiard! Chcete se dobře bavit, zažit napětí, zábavu nebo jen relaxovat? Stačí si objednat kulečníkové stoly a fantastická hra může začít. Pokud sháníte kvalitu za rozumnou cenu, tak vás vítáme v našem internetovém obchodě se sortimentem pro váš lepší domov. Stačí si najít sekci ´Volný čas´a kliknout na kulečník. Rozkliknutá nabídka odhalí kulečníkové stoly s možností výběru barev. Kulečníkové stoly Pool Billiard! Do dvou pracovních dnů máte zboží doma!

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *