Čalouněná postel Jukon na T-nabytek.cz
Čalouněná postel Jukon na T-nabytek.cz

Pohodlí a moderní design je zpravidla rozhodující při výběru dvojlůžka do ložnice. Sladké sny a jasný obličej bez vrásek Vám zajistí kvalitní čalouněné postele. Neváhejte si pořídit luxusní postel, v žádném případě nejde o rozmar a zbytečné vyhazování peněz. Kdo by se chtěl spokojit s rozviklanou postelí a proleželými matracemi? Stačí se podívat na nabídku a nebudete mít klid, dokud si nějakou pěknou čalouněnou postel neobjednáte.

 

Čalouněné postele

Čalouněné postele! Jak vybrat tu pravou?

calounena-postelVýběr postele nesmíme v žádném případě uspěchat. Pohodlné spaní Vám zajistí jen lůžko minimálně o dvacet centimetrů delší než jste Vy sami. Standardní délka jsou dva metry, ale výrobci Vám ochotně vyhoví, pokud zatoužíte po atypické pohovce. Čalouněné postele jsou zpravidla 80 cm široké a běžně se prodávají s výškou 45 – 55 cm. Nemusíme zdůrazňovat, že čím je lůžko vyšší, tím lépe se z něho dostáváte.  Nejen pro pocit bezpečí dáváme přednost postelím se dvěma čely. V první řadě nám stále nepadá dozadu polštář, o čalouněné čelo si při čtení můžeme opřít záda, chrání nás i před průvanem. Bočnice lůžka by měly být minimálně sedm centimetrů pod úrovní matrace, dáváme přednost zaobleným tvarům.

Češi je milují – čalouněné postele

Obliba čalouněných postelí rok od roku stoupá. Lidé si za své peníze rádi dopřejí luxus a komfort, především při spaní. Při pořizování nejen čalouněné postele máme na zřeteli vzdušnost. Každá postel by měla větrat, takže pečlivě uvážíme, zda opravdu potřebujeme úložné prostory pod lůžkem. Vzduch přichází pod postel a lamelovými rošty nebo prkénky s mezerami proudí skrz matraci, pokud jsme si pořídili kvalitní větratelnou matraci. V současné době naleznete postele, kde jsou sice umístěné úložné prostory, ale jsou vyrobené tak, že je pod lůžkem dostatečné množství vzduchu.

 

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *