satni-skrine-do-lozniceKomfortní skříně do ložnice  v sobě ukrývají praktické police, speciální věšáky, větší prostory na odkládání sezónních věcí a také zásuvky. Velikost skříně ovlivňují rozměry místnosti a věci, které se budou do ni umisťovat. U skříně vyrobenou na míru, dobře uvažte šířku a vzdálenost polic, aby nedošlo ke zbytečně ztrátě místa, nebo na druhé straně, aby věci nebyly na sobě příliš namačkané. Hloubka skříně určuje prostor pro věšáky, pokud nebude mít dostatečnou hloubku, věci se budou šoupat o dveře, což může poškodit vaše oblečení. Zásuvky nám slouží na drobné věci a prádlo.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi šetří místo v domě

Praktické šatní skříně s posuvnými dveřmi vítá každá domácnost, která bojuje s místem. Výhodou tohoto druhu nábytku je nejen úspora místa, ale i snadné otevírání a moderní design, který umocňují zrcadla umístěné na dveřích.   Zbývá vybrat materiál. Přírodní dřevo je vysoce kvalitní s nadčasovým designem, ale pro mnohé uživatele cenově nedostupné. Při poškrábání nebo malé vadě se dá jemně přebrousit a nalakovat nanovo. Nahrazuje masiv levnější laminát, kde vítáme širokou paletu barev a designových provedení. Jsou nejen moderní a trendy, ale i jednoduché na údržbu. Vnitřní uspořádání skříně si určíme podle vlastních potřeb. Do šatních skříní umístěných na chodbách se zpravidla uskladňují kabáty, boty, šály a čepice.

Levné šatní skříně – klasika 

Sháníte obyčejnou skříň? V tom případě se vám vyplatí zavítat do internetového obchodu t-nabytek.cz, kde nabízejí moderní levné šatní skříně. Zbývá se rozhodnout, zda lépe využijete lépe posuvné dveře nebo klasické otevírání. Jak bylo výše uvedeno v menších místnostech, jsou posuvné dveře nutností.  Posuvné skříně vypadají modernější a povrchovou úpravu mohou tvořit i fototapety.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *