Každá žena a dívka se povětšinou zajímá o módu, sledují všechny nové trendy. Designéři po celém světě jsou dnes připraveni nabídnout nové, super módní oblečení pro jaro-léto 2017, dámské spodní prádlo nevyjímaje. Mimochodem, zajímá-li vás módní podzim-zima 2017: přehlídky v hlavních městech módy a v různých prestižních obchodních domech, známých značek a s mladými perspektivními návrháři se již konají. Můžete se těšit na elegantní a neobvyklé věci, které se brzy objeví v buticích. Hovoříme-li o hlavních módních trendech, je důležité vědět, že mnoho věcí, které se velmi nosily, jsou dnes již zastaralé.

Změny vidíme všude

Změnou prochází nejen klasický styl a střih oblečení, ale také tkaniny, vzory, a doplňky. Ohromně populární jsou rafinované kabelky, které nádherně podtrhnou každý outfit. Na místo jasných křiklavých barev letos v létě budou in klidnější pastelové barvy s neobvyklými vzory, silueta se stává jemnější a hladší, i výzdoba je tenčí a uhlazenější. Preferuje se umírněnost a křehkost, ačkoli pár těžkých bot si můžete obout, pokud se vám líbí „vojenský styl“. Také můžete dámy i pánové doplnit svůj šatník o bílý oblek, věnujte pozornost struktuře tkaniny, čím více bude originální, tím lépe…

Čím delší rukáv, tím lépe

Zamilovali jste si minimalistické střihy, inspirované přírodou? Konec. Nyní se nosí obří ramena a dlouhatánské rukávy. Je tady návrat osmdesátých let. Takže si nezapomeňte koupit obrovské náušnice a rozvernou tašku přes rameno.  Populární téma outfitu – vesmír. Rádi chodíte v županu?  To je skvělé! Jsou letos taktéž v módě. Stal se z něho dokonce vyhledávaný artikl. Léto je tady! Je nutné připomenout, jakou jsou letos trendy sluneční brýle. Všechny druhy s množstvím nových tvarů a modernizované klasiky – nadrozměrné, jako by z budoucnosti, dvojité dráty, klasika obří plastové, geometrické tvary atd.