loznice-na-t-nabytek-czLožnice je samostatná oblast sloužící k regeneraci organismu. Naštěstí nežijeme v ekonomicky zaostalých částech světa, kde jsou lidé nucení žít a spát jen v jedné místnosti a nábytek ložnice nepotřebují. Do oddychového pokoje volíme jen ten nejnutnější nábytek. Dominantou tohoto pokoje je pohodlná postel, nechybí noční stolek nebo police na odkládání věcí, a pokud to prostory dovolí, přikoupíme si šatní skříň a šuplíkovou komodu. Rozhodně by ložnice neměla sloužit jako pracovna, knihovna, herna nebo odkladiště na málo používané věci. Prach a nečistoty by se staly Vašimi věrnými společníky, a pokud natlačíte hromadu nábytku na stěny včetně postele, tak počítejte i s plísněmi.

Nábytek ložnice – fantastické ceny

Moderní ložnice – vítězí jednoduchý styl

 

Do ložnice volíme víceúčelový nábytek s dostatečně úložným prostorem. Bytové doplňky musí odpovídat stylu a barvě nábytku a stěn. A už jen záleží na Vašich možnostech, jestli si pořídíte jednoduchou nebo luxusní ložnici ve starožitném stylu s nebesy. Moderní ložnice jsou vyráběny v minimalistickém duchu.  A pokud se rvete s místem, tak se musíte spokojit s rozkládací pohovkou, vestavěnými skříněmi do ložnice a policemi. Komoda mnohdy slouží jako noční stolek. Používáme kvalitní bavlněné látky bez příměsi umělých vláken. Ložnici je vhodné vymalovat světlou barvou a tmavším odstínem pouze zvýraznit linie.  Co se osvětlení týče, tak se v první řadě snažíme optimálně využít přirozené světlo. Namísto velkého stropního světla je vhodnější zakomponovat na víc míst menší bodovky.

 

Sestavy ložnice za báječné ceny

 

Sháníte stylové nebo luxusní sestavy ložnice? Tak to musíte rozhodně zavítat do internetového obchodu t-nabytek.cz, kde naleznete ohromný výběr nábytku za skvělé ceny. Nabízené výrobky neobsahují škodlivé látky a splňují přísné ekologické normy skandinávských států.

 

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *