moderni-lozniceVšichni toužíme po ložnici s vlastním rukopisem. Designové nápady se mění s věkem. Co nám vyhovuje ve dvaceti letech nám přijde nepraktické o dvacet let později. Nábytek ložnice nám rozhodně neslouží na jednu sezónu, a proto výběr ložnicového nábytku nesmíme uspěchat. Musíme brát v úvahu rozpočet, design nábytku a hlavně prostor. Výběr nábytku je ohromný a tak si můžeme zvolit styl, kterým nám bude nejvíce vyhovovat – moderní, klasický, japonský atd. Oddychové pokoje jsou tradičně vybaveny manželskou posteli, nočními stolky, šuplíkovou komodou a šatní skříni do ložnice s umístěným zrcadlem na dveřích.

Moderní ložnice! Letí ve světě francouzský a italský styl

Moderní ložnice to se rovná francouzský nábytek s vyřezávanými lůžky a skříněmi. Mezi efektní prvky patří kovy s lesklým nástřikem, laminát, chrom, sklo nebo plast. Vévodí přírodní barva dřeva, dokonalá elegance a styl podpořená tlumenými barvami na stěně, jako jsou různé odstíny bílé, kombinace šedé s jakoukoliv barvou, dominuje černá s bílou. Neodmyslitelnou součástí jsou odkládací prostory. Neobejdeme se bez nočních stolků nebo polic na odložení drobných předmětů jako jsou brýle, pití, kniha a další. Velmi praktické jsou šatní tyče, šuplíky a drátěné nebo latexové boxy na odkládání spodního prádla a ponožek.

Sestavy ložnice – komfortní spánek

Při výběru nábytku do ložnice sledujeme kritéria, které nám zaručí komfortní spánek. Oddychová místnost musí být svěží a vzdušná, abychom se cítili příjemně nejen ve spánku, ale i v bdělém stavu. Sestavy ložnice – máte k dispozici čalouněné postele, postele z masivu nebo z laminátových desek LTD. Vysoká kvalita provedení, podpoříte regeneraci organismu luxusní zdravotní matrací.  Ložnice Marta – to je naše doporučení, jednotlivé komponenty se dají objednat i samostatně.

Moderní nábytek do ložnice – sestavy ložnice na T-nabytek.cz

 

Ložnice Marta na T-nabytek.cz

 

 

 

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *