Fotografie: nábytek z masivuJe naprosto nadčasový a o jeho kvalitě nelze pochybovat, už jen proto, že se stal oblíbeným po celé generace. Masiv je zkrátka masiv, kdo na něj jednou vsadí, neudělá rozhodně žádnou chybu. Naopak, bude mít výhodu oproti všem, kteří zvolili jinak – životnost je totiž opravdu maximální a vůně, co se line z takového dřeva, připomene les, přírodu, zkrátka ty ničím nerušené chvíle pohody při sběru hub nebo lesních plodin. Investice se tedy rozhodně vyplatí, zvláště pokud budete mít tu čest s opravdu profesionálním řemeslníkem. A jaký typ nábytku vlastně poptáváte?

Kuchyňská linka nebo vybavení pro kancelář

Kvalita, spolehlivost, to vše při dodržení rozumné cenové hladiny. Truhlářství Praha vám vyjde vstříc, ať už se zajímáte o vybavení pro vaši provozovnu nebo kancelář, nábytek do dětského pokoje nebo například chcete kompletně rekonstruovat bydlení a máte tedy zálusk na úplně novou kuchyňskou linku.

Barový pult nebo nábytek do restaurace, to vše přesně na míru přání, individuální návrh je samozřejmostí. Skříň do šatny, ložnice z masivu, ale i nové dveře, portfolio je zde skutečně velmi široké.

Odborná montáž, ale i bezplatná doprava

Do třiceti kilometrů zdarma, a to s odbornou montáží, to vše je v základní nabídce pražského truhlářství, které působí na trhu už prakticky více než dvě desetiletí. Tříletá záruka na výrobky pro domácnost nebo firmu, 3D návrh kuchyně pro co nejlepší představu, nezávazná nabídka zcela zdarma.

Nebo potřebujete nábytek opravit? I tehdy se můžete ozvat, protože předmětem zakázky nemusí být jen nové zboží, ale i renovace toho staršího. Nakonec, plýtvání materiálem není dnes v žádném případě v kurzu, že? Pokud ale dáte šanci masivu, potěšíte nejen děti, už jen proto, že nepůjde o imitaci dřeva – ale nejkvalitnější materiál, po němž vůbec můžete sáhnout.