stolni-fotbalVybrat vánoční dárek pro ženu je velmi snadné. No řekněte, kterou by nepotěšila nová kabelka, boty nebo kvalitní kosmetika? Zato s muži bývá obtíž. Neprozradí, co chtějí, a pokud zrovna nemají nějaký hodně specifický koníček, často nelze odhadnout, co by je mohlo nadchnout. Nebo snad ano…?

Odhalte tajemství mužského srdce

Co miluje téměř každý muž? No přece fotbal! A to i přesto, že většina z nich se naposledy honila za mičudou ještě před tím, než ukončili povinnou školní docházku. Zkuste z tohoto oblíbeného sportu udělat víc než jen vysedávání s pivem u televize a čekání na gól. Kupte mu k Vánocům stolní fotbal, u kterého se nenaběhá, přesto však zažije vzrušení z poctivého zápasu – a s ním i zbytek rodiny, protože tahle hra je určena nejméně pro dva, klidně však i pro čtyři hráče. Vyzkouší si své oblíbené strategie a uvidíte, že se z fotbálku brzy stane i vaše oblíbená forma odreagování. Když do hry zapojíte i děti, náhle s vámi budou trávit večery mnohem ochotněji.

Děti zažijí se stolním fotbálkem pořádné vzrušení nejen na obrazovce

Vadí vám, že vaše ratolesti tráví každý večer u počítače? Nezoufejte, to ještě vůbec neznamená, že by nemohly propadnout klasickým kolektivním hrám. Vzrušení z konkurence a šéfování vlastnímu fotbalovému týmu jsou dostatečně velká lákadla. Koneckonců jde o hru, která je již víceméně považována za sport a pořádají se v ní celosvětové turnaje. Mimochodem, znáte historii stolního fotbálku? První patent na stolní fotbal získal Alejandro Finisterre, který byl zraněn při bombovém útoku, a nápad dostal, když v nemocnici sledoval děti, jež si běžný fotbal zahrát nemohly. I dnes dokáže potěšit malé i velké.

Stolní fotbal může ve vašem interiéru vypadat skvěle

Možná, že jste se s touto formou zábavy dosud setkávali pouze ve veřejných podnicích, takže si nedovedete představit, jak by různé stolní fotbálky vypadaly ve vašem obýváku, nebo nemáte doma dostatek místa. To jsou snadno řešitelné problémy. K dispozici je mnoho provedení, některá luxusní ve dřevě. Vybírat se dá také mezi velikostmi – pokud opravdu nemáte místo, seženete dokonce sklápěcí verzi! Není tedy jediný důvod, proč si stolní fotbálek nepořídit už tyto Vánoce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *