Bydlení v Praze je v posledních letech opravdu žádané, obzvláště když se jedná o atraktivní moderní stavby, které nabízejí skvělé možnosti pro život. To všechno nabízí nový projekt Byty u parku, ve kterém vznikají nové byty v příjemné lokalitě Žižkova.

Co projekt nabízí?

Tento projekt celkově tvoří jedenáct bytových domů. Jedná se o skvělou nabídku jak pro milovníky minimalismu, tak pro ty, kteří si naopak potrpí na prostorné byty. Tato rezidence může celkem nabídnout 272 bytů a 2 ateliéry. Vybrat si můžete z bytů od 1+kk až 5+kk, dokonce jsou k dispozici i mezonetové byty. Budovy jsou navrženy tak, aby se do okolí elegantně začlenily, nemusíte se tak bát nevzhledného sídliště. Právě naopak, tato lokalita je rozmanitá a nabízí mnoho výhod.

Moderní architektura

Na celém projektu Byty u parku se z architektonické stránky podílí studio Architecture Interor Project, které celému místu vdechlo nový náboj. Realizace tohoto projektu totiž skvěle oživí toto prostředí, ovšem stále zůstane zachována blízkost přírody, a to i přesto, že se jedná o městskou oblast. Tyto byty na Praze 3 jsou skvělou kombinací moderního prostoru, elegance a také minimalismu.

Atraktivní lokalita

Snad největší výhodou, kterou projekt Byty u parku může nabídnout, je naprosto skvělá lokalita. Ačkoliv se jedná o bydlení v srdci Prahy, můžete být stále v blízkém kontaktu s přírodou. Přiléhající park Židovské pece se skvěle hodí pro relaxaci a sportovní aktivity. Zároveň to však budete mít jen pár minut chůze na zastávku městské hromadné dopravy. V okolí jsou také bohaté kulturní a nákupní možnosti, navíc budete mít po ruce školy, lékaře i sportovní centra.

Žižkov je skvělým místem pro život. Můžete si pořídit moderní byt, ze kterého budete mít výhled na zeleň, a to i přesto, že budete žít ve městě. S touto čtvrtí jsou navíc velké plány do budoucna, co se rozvoje týká.