Češi milují různé oslavy a firemní večírky.  Zaujaly prvenství grilovací párty. A taková akce se neobejde bez kvalitního zastřešení. Párty stany – tady dnes začneme. Naštěstí jsou pryč doby, kdy jste si museli tento výrobek za drahé peníze půjčovat.  Nyní je všechno jiné. Trh nabízí neuvěřitelné množství tvarů a velikostí. Někdo si možná vystačí s rozvrzanou lavičkou a slunečníkem, ovšem většina lidí chce akci pojmout stylově. A pokud nejste vlastníkem zahrady, tak grilujete na balkóně, na malých teráskách, popřípadě grilujete u přátel na chatě nebo chalupě, a tam všude oceníte párty stan.

Párty stany – rozumné řešení

Párty stany! Vítejte na stránkách našeho internetového obchodu. Nabídka je obrovská, ceny skvělé, do dvou pracovních dnů máte toto zboží doma. Objednat si můžete klasické nebo nůžkové stany v příslušném rozměru. A pokud právě nepořádáte žádnou zahradní slavnost či firemní, kulturní nebo sportovní akci, tak lze stan využít i jinak. Skvěle vám poslouží jako náhrada garáže či skladu, nebo si pod ním můžete jen dosušit prádlo, pokud vlastníte přenosný sušič prádla. Něco jiného je velká akce jako svatba, výročí, tady doporučujeme si vhodný párty stan zapůjčit.

Chuťovky na párty

Párty stany – zapomeňte na půjčovny

Párty stany – jedinečné ekonomické řešení pro podnikatele, kteří chtějí zaujmout své zákazníky.  A co se týče půjčoven, tak vám párty stan zapůjčí za část nákupní ceny, a navíc se snaží individuálně vyhovět poptávce. Zákazníkům půjčí i skládací nábytek, podlahu, osvětlení nebo elektrické topení. Objednávku si vyřídíte přes internet a firma vám párty stan doveze na místo určení, kde vám ho smontují a vše nachystají za předem dohodnutou cenu.  Vy takové řešení nepotřebujete, neboť na vaše akce využijete párty stany v menší velikosti. Vítejte na našem prodejním portálu!

Více o zahradních a nůžkových párty stanech zde


Nůžkové stany výhody

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *