Párty stany neslouží ani zdaleka jen večírkům, mají mnohem širší využití, které stojí za zvážení. Kromě toho na nich můžete ocenit hned 7 důvodů, proč si je pořídit a co je při jejich výběru potřeba zohlednit.

1. Řada možností využití

Párty stan se výborně hodí na zahradu nebo třeba na terasu. Chvíle strávené v jeho stínu jsou nedocenitelné. Můžete pod ním trávit chvíle odpočinku jen tak sami nebo ve společnosti blízkých. Může se stát místem, které vám dopřeje klid a pohodu, ale také místem plným smíchu a zábavy. Hodí se, když ho přiberete na piknik u vody, nebo může mít hlavní roli při oslavách a různých slavnostních příležitostech. Totiž, samozřejmě až po oslavenci nebo nevěstě.

2. Party stan je variabilní

U párty stanu máte najednou vlastně hned několik možností. Využijete třeba ho třeba jen jako vytvoření stínu. Poskytne vám útočiště nejen před nepříjemným svitem slunce a dodá příjemný stín, ale také chrání před UV zářením. A to jste použili zatím jen střechu. K dispozici jsou ale ještě přinejmenším tři boční stěny. Případně se dá přidělat i čtvrtá stěna, která je se vstupem. Stěny umožní nejen pocit soukromí, ale také ochranu před nepříznivým počasím. Stěny snadno připevníte pomocí suchého zipu.

3. Automatický systém zajištění

Stany umožňují jednoduché a rychlé rozkládání i skládání, které je způsobeno automatickým systémem zajištění.

4. Snadno se rozkládá a skládá

Právě díky předchozímu bodu – automatickému zajištění – může party stan zcela jednoduše rozložit jedna osoba a nebude na to potřebovat ani celou minutu. Stačí vyvinout lehký tah. Obdobně jednoduché je i složení. Žádná zbytečná námaha ani pátrání v těžko pochopitelném návodu.

 

5. Lehká a přitom pevná konstrukce

Když potřebujete party stan snadno přenést, není to problém. Kromě toho oceníte jeho pevnou konstrukci, která překvapuje dobrou stabilitou. Zvládne vítr i další povětrnostní neplechy. Ocelová nůžková konstrukce je zárukou dlouhé životnosti.

 

6. Odolný materiál

Nepromokavá střecha party stanů je vyrobená z velmi hustého polyesterového vlákna s PVC zátěrem, také stěny mají podobu z hustého polyesterového vlákna a PVC zátěru. Jedná se o velmi odolný a stálobarevný materiál. Vybírat můžete z různých odstínů. Každý z rozměrů jich nabízí hned několik.

 

7. Na výběr několik rozměrů

Party stany Brimo se vyrábějí v několika rozměrech, aby mohly vyhovět nejrůznějším představám o využití. Nejen menší velikosti 2 x 3 m a 3 x 3 m, vybírat můžete i z větších rozměrů jako je 3 x 4,5 m nebo 3 x 6 m, pod jejichž stínem se může prožít spousta zážitků. Vždy je třeba si důkladně rozmyslet především to, s jak velkým prostorem můžete počítat a pro jaký účel stánek potřebujete.