Nůžkové stanyJako každý rok, tak i letos nám přijde zima nekonečně dlouhá a těšíme se na první sluneční paprsky a společné akce s přáteli. Využití nůžkových stanů je opravdu velmi pestré, a pokud jste podnikaví lidé, tak využijete stan i pro jiné účely. Nemusíte být ani podnikatelé, a oceníte v době deště prostory pod nepromokavým stanem – sušení prádla, úschovna různé techniky či auta, kola, dřeva apod.

Nůžkové stany – výhody a využití

K létu patří různé zahradní slavnosti. Pro zajímavost, tradice garden party se zrodila v Anglii, kdy královna Alžběta do svých zahrad začala pravidelně každý rok zvát kolem desítky tisíc hostů. Letní večírky jsou i v Česku velmi oblíbené, ale v takovém měřítku jako anglická panovnice je pravděpodobně nikdo nepořádá. Grilovací nebo jiná párty se neobejde bez úkrytu před vrtkavým počasím. V době, kdy stály nůžkové stany spoustu peněz, si je lidé půjčovali ve specializovaných půjčovnách. Dnes díky příznivé cenové relaci je vše jinak, stačí se podívat do nabídky nůžkových stanů v našem internetovém obchodě.

Nůžkové stany kvalita a jednoduchá stavba

Nůžkové stany – ohromná univerzálnost

Ano, ohromnou výhodou nůžkových stanů je jejich univerzálnost. Párty stany si můžete postavit kamkoliv a kdekoliv, pokud je tam rovná plocha. Nejvhodnější je krátce posekaná tráva, ale možno postavit nůžkový stan i na dlažbu nebo asfalt. Cení si uživatelé párty stanů především vzdušnost a snadnou manipulaci. Odnímatelné boční stěny jsou velice praktické, neboť se tak skvěle můžete uzpůsobit vrtkavému počasí. Pokud slunce září a oblaka jsou bez mráčku – není důvod mít celý stan zaplachtováný. Využití nůžkových stanů je pestré – pořádání soukromých garden party, firemních večírků, podnikových prezentací, volebních kampaní, výstav, veletrhů či vesnických slavností atd. Nyní nadešel ten správný čas si vybrat vhodný nůžkový stan. Přejeme příjemné nakupování!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *