Nůžkové stanyJako každý rok, tak i letos nám přijde zima nekonečně dlouhá a těšíme se na první sluneční paprsky a společné akce s přáteli. Využití nůžkových stanů je opravdu velmi pestré, a pokud jste podnikaví lidé, tak využijete stan i pro jiné účely. Nemusíte být ani podnikatelé, a oceníte v době deště prostory pod nepromokavým stanem – sušení prádla, úschovna různé techniky či auta, kola, dřeva apod.

Nůžkové stany – výhody a využití

K létu patří různé zahradní slavnosti. Pro zajímavost, tradice garden party se zrodila v Anglii, kdy královna Alžběta do svých zahrad začala pravidelně každý rok zvát kolem desítky tisíc hostů. Letní večírky jsou i v Česku velmi oblíbené, ale v takovém měřítku jako anglická panovnice je pravděpodobně nikdo nepořádá. Grilovací nebo jiná párty se neobejde bez úkrytu před vrtkavým počasím. V době, kdy stály nůžkové stany spoustu peněz, si je lidé půjčovali ve specializovaných půjčovnách. Dnes díky příznivé cenové relaci je vše jinak, stačí se podívat do nabídky nůžkových stanů v našem internetovém obchodě.

Nůžkové stany kvalita a jednoduchá stavba

Nůžkové stany – ohromná univerzálnost

Ano, ohromnou výhodou nůžkových stanů je jejich univerzálnost. Párty stany si můžete postavit kamkoliv a kdekoliv, pokud je tam rovná plocha. Nejvhodnější je krátce posekaná tráva, ale možno postavit nůžkový stan i na dlažbu nebo asfalt. Cení si uživatelé párty stanů především vzdušnost a snadnou manipulaci. Odnímatelné boční stěny jsou velice praktické, neboť se tak skvěle můžete uzpůsobit vrtkavému počasí. Pokud slunce září a oblaka jsou bez mráčku – není důvod mít celý stan zaplachtováný. Využití nůžkových stanů je pestré – pořádání soukromých garden party, firemních večírků, podnikových prezentací, volebních kampaní, výstav, veletrhů či vesnických slavností atd. Nyní nadešel ten správný čas si vybrat vhodný nůžkový stan. Přejeme příjemné nakupování!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *