nuzkovy-stanNůžkový stan 3 x 3 m skvěle poslouží všude tam, kde se scházejí lidé. Ať už na soukromých, firemní, sportovních akcích nebo jen můžete relaxovat na čerstvém vzduchu chránění před silnými slunečními paprsky. Konečně se nemusíte obávat, že během bujaré oslavy naprší do jídla. Nepříjemná situace, když vám déšť rozmočí čerstvě upečenou dortu. Taková kalamita se vám již s nůžkovým stanem 3×3 m nestane. Nůžkový stan 3 x 3 m v současné době patří do běžné výbavy naší domácnosti, pokud vlastníte zahradu. V minulosti zahrady zaplavoval umělý zahradní nábytek, pak bazény, trampolíny a nyní i nůžkový stan 3 x 3 m.

Nůžkový stan 3×3 m – fantastická kvalita a ceny

Nůžkový stan 3×3 m je nutný doplněk do vaší domácnosti, pokud pravidelně pořádáte grilovačky. Proč se těmto stanům říká nůžkový? Tento název dostaly podle své konstrukce, neboť vzdáleně opravdu připomínají nůžky.  Nůžkový stan 3 x 3 m rozložíte jediným pohybem bez použití nářadí. Tento výrobek je ohromně skladný a dá se přenášet ve větší tašce. Nůžkový stan 3×3 m je vyroben z pevné hliníkové konstrukce, kde se jednotlivé díly zacvakávají do sebe. Plášť stanu je vyroben z nepromokavého PVC.

Nůžkové stany kvalita a jednoduchá stavba

Nůžkový stan 3×3 m – široké využití

Nůžkový stan 3 x 3 m – jednoduchá montáž a demontáž, jednoduchá údržba, vysoká stabilita a velká trvanlivost. To jsou další důvody, proč si lidé nůžkový stan 3 x 3 m tak oblíbili.  Nůžkový stan 3×3 m dodá vašemu pozemku punc atraktivity a také vám může posloužit jako dočasný skladovací prostor. Nůžkový stan 3 x 3 m se dá postavit všude tam, kde je rovná plocha.  Ideální je trávník anglického typu. A kde se nabízí kvalita za rozumnou cenu? Vítáme vás v našem internetovém obchodě se sortimentem pro váš lepší domov.

Více informací o stanech

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *