odsavace-parPokud právě zařizujete nebo renovujete svou kuchyň, tak v popředí vašeho zájmu je zajisté tuto místnost vybavit nejen vkusně, ale také účelně. V současné době patří odsavače par do kuchyně stejně jako sporák a lednice. Bez kvalitní digestoře se prostě neobejdeme, a pokud vlastníte malou bytovou jednotku s kuchyňským koutem bez oken – tak tady není co řešit. Vlastní digestoř vybíráme podle dispozičního řešení kuchyně, kde máte možnost zvolit odtahovou nebo recirkulační variantu a pak si jen vyberete vhodný typ odsavače par.

Moderní odsavače par pro lepší vzduch v kuchyni

Odsavače par – vaříme bez páry a pachů

Odsavače par by měly ladit s celkovým vzhledem kuchyně. U odtahové varianty musí být k dispozici napojení na komín nebo větrací šachtu, kdy komín nesmí sloužit k vytápění. Recirkulační odsavače par vzduch filtrují přes uhlíkový nebo kovový filtr a poté přefiltrovaný vzduch vrací zpět do místnosti. Tento typ se využívá v malých kuchyních. Na výběr máte tyto druhy – komínové digestoře ostrůvkové, rohové, rustikální a ke zdi či podskříňkové, vestavné a výsuvné odsavače par. Zvolíte-li podvěsný odsavač par, tak ten se instaluje pod skříňky zatímco vestavný se montuje přímo do skříňky.  Trh nabízí i digestoře s možností teleskopického výsunu, kdy se vám vyklopí jen určitá část zařízení.  Pokud máte atypickou kuchyň i v tomto přídě jde sehnat do takové místnosti vhodnou digestoř.

Velký výkon, tichý chod – odsavače par CATA a EMPIRE

Výrobci se snaží maximálně vyjít požadavkům zákazníků a v současné době nabízejí odsavače par přímo v nadčasovém designu. Máte doma nejen spolehlivého pomocníka, ale také efektní estetický prvek. Ovšem jak digestoř vypadá, je to poslední kriterium. Důležité je se zajímat o výkon odsávání a hlučnost. Pokud zavítáte do našeho internetového obchodu s tímto sortimentem, tak si u nás můžete zakoupit odsavače par značky CATA a EMPIRE, jde o českou společnost, která používá jen komponenty vyrobené v Evropě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *