drevene-sochy-czOriginální ruční práce, při které vznikne vždy jedinečný kus, který nemá dvojníka, je skvělým dárkem pro vás i pro vaše blízké. Jde o dárek s vůní přírody a dřeva. Dřevěné sochy se nikdy neomrzí. Vytvářím je s láskou již mnoho let a rád jimi dělám radost všem, kteří si je u mě objednají. Mým povoláním je práce se dřevem. Během mého života jsem vyrobil již mnoho soch ze dřeva. Ty doplnily a ozvláštnily mnohé tajemné kouty různých zahrad, nebo se staly efektivní přírodní dekorací v hale, atriu, konferenční místnosti, pracovně či v obývacím pokoji.

Dřevěné sochy, moje štěstí

Každý asi nemůže prohlásit, že jej práce opravdu baví, a že se mu jeho zaměstnání stalo zároveň koníčkem. Mám tedy štěstí, že se každý den mohu věnovat právě tomu, co mě velice bavilo a naplňovalo už v dětských let. Má práce mě naplňuje a přináší mi mnoho kreativity, zapojení fantazie a radosti z hotového díla. Pokaždé, když vytvářím dřevěné sochy, úplně se do práce ponořím a zapomínám na čas. Už jako malé dítě jsem se vždy oddal světu fantazie. Vyřezával jsem figurky různých zvířátek, které jsem pak používal jako dárky pro své příbuzné, kamarády a známé. Zvířata jsou mi předlohou velmi často i dnes. Vyřezávám dřevěné zahradní sochy motorovou pilou. Mé hotové sochy si můžete i prohlédnout. Pro inspiraci se podívejte na hotová díla.

Láska ke dřevu

Ona láska ke dřevu mě provází po celý můj život. Už na základní škole jsem se chtěl vyučit truhlářem. Vyrábím nábytek a mým velkým koníčkem je také řezbařina. Dřevěné sochy vyrábím jak do exteriéru, tak i do interiéru. Ty vnitřní sochy ve většině tvořím pomocí řezbářských dlát a pro jejich hladký povrch je důkladně začišťuji. Jako povrchovou úpravu používám tenkovrstvé lazury. Mám rád sochy vytvořené motorovou pilou. Ty se hodí hlavně ven. Můžu vám navrhnout a zrealizovat jakoukoliv zahradní dekoraci. Zahradní sochy vyrábím na zakázku, a pokud máte nějaký nápad, rád jej přenesu do dřeva. Inspiraci a další informace o dřevěných sochách najdete na mých stránkách.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *