party-stan-3x3Párty stan 3×3 m! Lidé jsou komunikativní, lidé se rádi baví a pořádají různé akce.  Zahradní domácí slavnost stejně jako firemní, sportovní a kulturní akce se musí spolehlivě zastřešit. Jednak vás párty stan 3×3 m ochrání před náhlým deštěm nebo silným slunečním zářením, navíc dodá vaší akci punc originality. A pokud se o párty stany zajímáte a sháníte kvalitu za rozumnou cenu, tak vás s radostí vítáme v našem internetovém obchodě se sortimentem pro váš lepší domov. Párty stan 3×3 m jedinečným způsobem zapadne do každé zahrady. Párty stan 3×3 m vám dokonale poslouží i jako reklamní nástroj, neboť je možné tento výrobek nechat potisknout vhodnou animací.

Perfektní párty stany pro perfektní párty

Párty stan  3×3 m pro každou příležitost

Párty stan 3X3 a jiné výrobky tohoto typu se vyrábějí z nepromokavého materiálu s rozložitelnou kostrou. Pevné hliníkové trubky zajišťují vysokou stabilitu. Polyesterové boční stěny jsou opatřeny oknem z vytvrzeného igelitu. Párty stan 3×3 m se dá jednoduše za pomocí kroužků, popruhů a suchých zipů postavit. Montáž a demontáž stupněm náročnosti odpovídá jednoduchému kempinkovému stanu.  Párty stan 3×3 m bude slušet na jakékoliv akci. Léto je tady a vy si zasloužíte příjemný relax po poctivé práci. Párty stan 3×3 m – dokonala ochrana před vrtkavým počasím stejně jako před zvědavými pohledy sousedů.

Párty stan   3×3 m – lehce přenosný výrobek

Párty stan 3×3 m jedinečným způsobem splyne s jakýmkoliv prostředím. Ani výrazný design stanu nenaruší okolí. Párty stan 3×3 m si můžete objednat v těchto typech – se střechou do pagody, do špice nebo s klasickou sedlovou stříškou. Párty stan 3×3 m nabízíme v několika barevných verzích. Velmi výrazná je kombinace dvou barev. Nenabízíme pouze párty stan 3×3 m, rozměry jsou různé, máte možnost si v našem eshopu objednat i párty stan 6 x 12 metrů.

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *