Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6231

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6279

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6327

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 68
PÁRTY STANY - 365living.cz

Vyzkoušejte zahradní párty stany od specialisty! Vše skladem a do 2 dnů u Vás!

Nevíte, proč si pořídit party stan? Máme pro vás hned 7 důvodů

Párty stany neslouží ani zdaleka jen večírkům, mají mnohem širší využití, které stojí za zvážení. Kromě toho na nich můžete ocenit hned 7 důvodů, proč si je pořídit a co je při jejich výběru potřeba zohlednit. 1. Řada možností využití Párty stan se výborně hodí na zahradu nebo třeba na terasu. Chvíle strávené v jeho… - Číst více »

Zahradní altány – půvabné otevřené stavby

Člověk se již před tisíci lety snažil přenést své obydlí do okrasních zahrad, aby byl co nejblíže přírodě, která nabízí příjemný relax. Nejen že zahradní altány nabízejí pohodlí, ale chrání nás před prudkým sluncem, deštěm a větrem, a také před zvědavými pohledy okolí. Tento druh staveb chránily před nepřízní počasí především šlechtice. Dnes je vše… - Číst více »

Zahradní párty stan jako kamarád do deště

Kamarád do deště není jen film. A pravdou je, že mít kamaráda do deště je něco výjimečného, protože jen zřídkakdy se najde člověk, který by tomu druhému tolik pomáhal. A pokud ho najdeme, měli bychom si ho vážit. Co je myšleno tím kamarád do deště? Když pořádáte nějakou venkovní párty a přijde letní deštík, tak… - Číst více »

Zahradní altán - Kam s ním?

Přinášíme tipy na výběr toho nejvhodnějšího místa na zahradě!   Altán by měl být na zahradě postaven na takové místo, které v sobě ponese všechny výhody. Tím nejdůležitějším je klid, který si užijete nejen při posezení s přáteli i rodinou, ale také v případě samoty, kdy potřebujete načerpat novou energii a odpočinout si. Zahradní altány… - Číst více »

Perfektní párty stany pro perfektní párty

Párty stany! Výrazný a velmi praktický prvek do vaší zahrady. Párty stany! Ideální reklamní prostředek, který docílí většího zájmů o vaše podnikání, pokud si necháte párty stany potisknout vhodnou animací nebo reklamním logem. A proč se párty stany umísťují do zahrady? Hlavní důvod je trávit letní měsíce venku v kruhu rodinném či s přáteli, bez obavy z výkyvů… - Číst více »

Older Entries »

Zahradní párty stany na každou zahradu

Typické pro zahradní párty stany je široká škála tvarů, velikostí a barev. Tvar střechy bývá do sedla, špice nebo klasika.  I u těchto výrobků dochází v konstrukci a materiálu k mnohým inovacím. Co se nemění je rozumná cena a vy tak nejste nuceni si na akci stany pronajímat v půjčovnách, jak tomu bylo dříve. Novější párty stany jsou konstruovány z kvalitních ocelových trubek, kde oceníte jedinečné výtvarné  zpracování a efektní design.  Mnohé moderní stany disponují nosným konstrukčním vylepšením. Bočnice se dají odhrnout nebo oddělat, podle toho jaké je právě počasí.

Nůžkové stany – stylové posezení  

Lehce přenositelné nůžkové stany složíte a rozložíte jediným pohybem, díky nůžkové konstrukci. A pak je možné uložit stany do přenosné tašky a dát do kufru auta. Nůžkové stany oceníte pro mobilitu a jednoduchou montáž i demontáž. Navíc lze použít stan i na jiné účely. Příkladně jako garáž, dočasné skladiště nebo sušičku prádla, přestože jsou tyto výrobky určené zejména k letnímu relaxu. Ovšem stačí přikoupit podlahu, topení, světla  a pohodlný zahradní nábytek, a pak lze párty a nůžkové party stany využít i v zimním období. A pokud se roztrhá bočnice nebo vás trápí komáři, lze v sekci příslušenství dokoupit jak moskytiéru, tak bočnici a další.

Spolehlivé párty stany vás nenechají ve štychu. Pod jejich střechou budete moci v klidu užívat pohody nebo se věnovat činnostem, které jsou pro vás důležité.

Párty stany – variabilita a praktičnost se neodmítá

Plášť mají  párty stany nepromokavé a důkladně impregnované, mnohé jsou i polyesterové o hustotě 180 g/m2. A kde nabízejí párty stany ve velkém výběru a za super ceny? Nelze opomenout internetový obchod t-zbozi.cz, který se pyšní zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Spolehlivý zákaznický servis, ohromný výběr zboží, jen stany si lze objednat v těchto velikostech – 3 x 3, 3 x 4, 3 x 6, 3 x 9, 3,5 x 3,5, 4 x 4, 4 x 6, 4 x 8, 5 x 10, 6 x 10 nebo 6 x 12 m.

Kvalitní nůžkové stany za dostupné ceny. Vyzkoušejte!

Přečtěte si: 4 neduhy těch nejlevnějších párty stanů