perfektni-party-stanPárty stany! Výrazný a velmi praktický prvek do vaší zahrady. Párty stany! Ideální reklamní prostředek, který docílí většího zájmů o vaše podnikání, pokud si necháte párty stany potisknout vhodnou animací nebo reklamním logem. A proč se párty stany umísťují do zahrady? Hlavní důvod je trávit letní měsíce venku v kruhu rodinném či s přáteli, bez obavy z výkyvů počasí. Nepříjemné jsou i zvědavé pohledy sousedů nebo okolo chodících lidí. Po sametové revoluci se párty stany pronajímaly za drahé peníze z půjčoven. Dnes jsou menší párty stany dostupné pro všechny sociální skupiny.

Párty stany pro kulturní, sportovní, firemní a jiné letní akce

Zahradní altány slouží pro reklamní účely, ale taky jako relaxační koutek pro četbu knih. Nebo můžete rozjímat o životě a přitom se kochat výhledem do krajiny. Milujete zahradní slavnosti? Tak to zajisté v tomto letním období již stojí párty stany na vašich pozemcích. Párty stany jsou oblíbené pro snadný transport, jednoduché rozložení – pořídili jste si působivý funkční prvek do vaší zahrady. V parném dni uživatelé vítají skutečnost, že se boční plachty dají dle potřeby sundat, nechybí okna a vstupní dveře.  Rozložit a složit zahradní párty stan dokážou i dva méně zruční lidé bez pomocí nářadí.

 Špičkové výrobky – párty stany 

Párty stany! Využití tohoto výrobku je ohromné –  kulturní akce, letní tábory, veletrhy, zájmová činnost, módní přehlídky, restaurace nebo jen toužíte po příjemné atmosféře ve své zahradě? V půjčovnách se vám vyplatí si pronajmout velký stan na jednu velkou akci jako je třeba svatba. Pokud zavítáte do našeho internetového obchodu s tímto sortimentem pro váš lepší domov, tak budete ohromeni obrovskou nabídkou a přívětivými cenami.  Párty stany musí splňovat dané standardy, aby nedošlo k úrazům, proto se vyhněte pochybným prodejcům.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *