drevostavby_2Přemýšlíte o stavbě domu, chatce k rekreaci nebo pouze potřebujete postavit kůlnu či jinou menší stavbu? Nechcete ale tradiční stavbu z cihel, ale raději byste přírodní materiály? Máme pro Vás řešení – nechte si domek, chatku nebo kůlnu postavit jako dřevostavbu! Dřevostavby jsou u nás k vidění stále častěji a nutno dodat, že již nejde pouze o klasické obyčejné a nic neříkající dřevostavby. Důkazem je tomu společnost BARTOŠ Dřevostavby s.r.o., která za sebou nechává krásné, moderní a v mnoha případech velmi luxusní dřevostavby.

Bartoš dřevostavby se věnují projektování a stavbě dřevostaveb již od roku 1990. Stavbě domů z masivního dřeva (roubenky a dřevostavby) se začala firma naplno věnovat po roce 1995. Majitel firmy sbíral své zkušenosti několik let v Kanadě, kde se dřevostavby staví více jak sto let.

Materiály na dřevostavby

Kvalitní materiál a jeho kvalitní opracování zaručí skvělý výsledek. Dřevostavby Bartoš používají těch nejlepších materiálů, které kompletně zpracují od kulatiny až po finální opracování prvků.

Používané materiály: červený západní cedr, žlutý cedr, lepená borovice, konstrukční masivní dřevo a jako výborný přírodní izolant používají zásadně konopí.

Jaké dřevostavby firma staví?

BARTOŠ Dřevostavby s.r.o. staví obytné dřevostavby, sloužící k trvalému bydlení i k rekreačním účelům, dále pak komerční dřevostavby (knihovny, penziony, restaurace a další), drobné a různé hospodářské dřevostavby (altány, kůlny, voliéry pro drůběž atd.). Na svém kontě má firma již několik krásných staveb – přesvědčte se sami a projděte si ukázky: Referenční dřevostavby.

Proč si vybrat firmu Bartoš dřevostavby?

  • Firma vlastní certifikáty ke konstrukčním prvkům z lepeného dřeva – zajištění vysoké kvality.
  • Na dřevostavby a roubené domy používají nejmodernější stroje a software.
  • Firma se může také pochlubit skladovými zásobami materiálů. Materiály mají skladem v neopracovaném ale i v naprofilovaném stavu.
  • V neposlední řadě to jsou také skvělé reference.
  • Na nosné konstrukce dřevostavby Vám poskytne až 100 let záruku!

Navštivte web firmy BARTOŠ Dřevostavby s.r.o. a pošlete nezávaznou poptávku. Pracovníci firmy se Vám rádi ozvou a vše už záleží jen na Vás!

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *