Fotografie: malířské práceVzpomínky jsou čerstvější než barva, která dávno ztratila svůj lesk? Zmatek v celém bytě, barva všude jinde než tam, kde by měla být. Marný zápas s kancelářskými prostorami, kde nakonec stejně byly při zimním světle vidět nedostatky. Malíři Praha jsou schopni tomu všemu předejít.

Jaké služby nabízí?

Mezi základní služby, které každá profesionální firma nabízí musí patřit vždy zabezpečení celého prostoru proti zamazání od barvy, důkladná příprava zdí a závěrečný úklid, který by měl nechat místnosti připravenou k okamžitému použití.

 

Mezi základní úkony přípravy zdí se Malíři Praha vždy zaměřují na důkladné seškrábání původního nátěru, aby nová barva na zdi dobře držela. Poté je potřeba pomocí tmelu zarovnat všechny nerovnosti a škvíry a nanést vrstvu penetračního nátěru tak, aby nová barva opravdu přilnula.

Průmyslové nátěry

Kromě pokojů a kanceláří, představují průmyslové prostory, anebo prostory vyžadující průmyslové nátěry, ještě o něco více zkušeností a především ty správné barvy a nátěry. Malíři Praha mohou nabídnout jak protiplísňové, tak antibakteriální, protipožární i termoizolační nátěry.

 

V případě potřeby je možné zajistit i lakýrnické či natěračské služby a využití speciální technologie. Pro každý materiál je vždy zajištěna ta správná barva či lak, aby byl výsledek kvalitní. V případě zájmu je naprostou samozřejmostí bezplatná návštěva technika.

Další výhody profesionální služby

Profesionální firmy si dokáží hravě poradit i s komplikovanějšími úkony, které slouží především k dekoraci. Tapetování je stále populárnější dnes velice moderními vinylovými tapetami, které dokáží dodat každému prostoru ten správný styl.

 

Malíři Praha mohou nabídnout i využití speciálních technologií jako je štukování či použití ušlechtilých omítek. Je možné si vybrat i benátský štuk, Travertino romano či antické zeminy florentské.