party-stanVenkovní stavba má dozajista své kouzlo a zapamatujete si ji nejen Vy, ale i všichni Vaši hosté. Ale co případná nepřízeň počasí? Kde zařídit taneční parket? A co catering? Řešením je pořízení, nebo pronájem párty stanu nebo altánu, který Vás a Vaše hosty nejen ochrání před sluncem a deštěm, ale rovněž vytvoří komorní a nezapomenutelné prostředí pro svatbu.

Jasnou nevýhodou pořádání svatby, nebo jiné akce je nemožnost předpovídat zcela přesně počasí, o něco složitější organizace celé akce a vyšší náklady na pořízení, případně pronájem stanu. Avšak tyto nevýhody lehce převáží výhody konání venkovní svatby v párty stanu a z obřadu se tak lehce stane ten nejlepší, na kterém jste kdy byli.

Výhody zahradního párty stanu na venkovní svatbě

– Je to něco jiného. Pokud jde o svatby, pak má prakticky každý obřad v kostele, nebo na radnici a oslavu doma, nebo v místní sokolovně, restauraci, hotelu apod. S venkovní svatbou v párty stanu tak máte možnost se odlišit, zvýraznit více svou osobnost a potěšit své hosty příjemným venkovním prostředím, díky kterému se stane akce méně formální, a všichni si ji o to více užijí.

– Spousta možností přizpůsobení. Můžete namítnout, že spousta lidí dnes pořádá akce v zahradních altánech, ale můžete se vsadit, že žádné 2 nejsou stejné. Jediný limit je totiž nebe nad hlavou, takže můžete zahradní altán umístit ve venkovním country klubu, na zahradě, na pláži, v parku apod.

– Počasí je nepředvídatelné. Každý ví, jak dokáže být matka příroda hořká a zlomyslná duše. Bez ohledu na to, jak dobře si celou akci naplánujete, musíte počítat s tím, že počasí ovládnout nelze. Zahradní párty stan je tudíž jednoznačně dobrou investicí, ať už jej budete kupovat, nebo pronajímat.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *