S prvním potomkem přichází potřeba nakoupit veškerou výbavu. Oblečení, plenky, dudlíky, ale hlavně kočárek! Jak se ovšem vyznat v široké nabídce dnešní doby? Pomůžeme vám s tím!

 

Kočárek patří mezi nejdůležitější součást výbavy pro miminko. V kočárku budete své děťátko nejen převážet, ale také uspávat, proto je třeba, aby jste vybrala takový, ve kterém mu bude dobře.

 

Jaký kočárek vybrat?

 

Jako většina rodičů, budete nejspíše i vy hledat kvalitu a zároveň nízkou cenu. K tomu všemu by však měl být kočárek praktický a vzhledově moderní. Jak spojit všechny své nároky a najít ideální kočárek?

 

Trojkombinace ušetří nejen peníze!

 

Kombinovaný kočárek je hitem u mnoha maminek i tatínků. Jde o chytrý a praktický systém, který slučuje výhody tří věcí. Tento typ kočárku lze využít už od narození děťátka až do cca tří let.

 

Kombinace hluboké korbičky, sportovní sedačky a autosedačky vyjde na mnohem méně, než jednotlivý nákup těchto věcí.

 

Mezi nejoblíbenější výrobce patří Peg Perego, který dodává nejen kombinované kočárky za skvělé ceny, ve vysoké kvalitě a moderním designu. Kočárky této značky jsou vyrobené z kvalitních a odolných materiálů, které jsou lehké a snadno ovladatelné.

 

Výhody trojkombinace přesvědčí i vás!

 

Kombinované typy usnadňují výběr. Zatímco při jednotlivém nákupu dvou kočárků a autosedačky by vás čekal několika hodinový výběr, u trojkombinace si zjistíte pouze, jaký typ podvozku kočárek má, jaká jsou kolečka, držadlo, velikost korby.

 

Důležité je volit kvalitní materiál!

 

Mnohé dětské kočárky jsou vyrobené z nekvalitních materiálů, které několikaletý nápor používání nevydrží. Aby se vám kočárek nerozbil ještě v době používání, nechte si poradit od zkušenějších. Na internetu je neskutečné množství recenzí, které doporučují či naopak varují před různými kočárky.

 

Tipy, čemu věnovat pozornost:

 

Kolečka jsou velice důležité! Ovlivňují pohodlí jízdy a komfort vašeho miminka v kočárku. Volte kolečka široká, nafukovací, otočná. Vzdálenost jednotlivých koleček od sebe ukazuje na stabilitu kočárku. Čím větší, tím lepší!

 

Držadlo by mělo mít možnost polohování! V opačném případě můžete koupit kočárek, který vám nebude vyhovovat právě kvůli pevně ukotvenému držadlu.

 

Všímejte si i úložného košíku, jeho stability, materiálu a velikosti.

 

Vyzkoušejte maminkami prověřený kočárek Peg Perego Gt3!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *