Potřebuje vystavět kompletní wellness? Rádi byste někoho, kdo Vám poradí s tím, co by se do Vašeho wellness mohlo zabudovat a zároveň chcete, abyste měli všechno provedené na klíč přesně podle Vašich představ? V tom případě jsme tu právě pro Vás, www.spa-virivky.cz.

Navrhujeme a provádíme realizace jak domácích relaxačních prostor, tak velkých luxusních lázeňských a městských bazénů a wellness center.

Co vyrábíme?

Specializujeme se na veškeré wellness vybavení jako jsou finské sauny, parní sauny, Kneippovy chodníky a další zařízení. Mezi naše služby patří kompletní realizace, která zahrnuje analýzu, 3D vizualizaci, cenovou nabídku,  projekt, stavbu. Ale ani hotovým wellness naše služby nekončí, neboť provádíme i kompletní servis a poradenství.

Co se do wellness centra hodí?

Na začátku si je důležité rozmyslet, co všechno budeme chtít ve wellness centru mít a jaké máme  možnosti. Nejprve musíme vědět, jak velký prostor pro wellness máme k dispozici. Dalšími otázkami bude, co všechno do wellness chceme umístit. Všechno se řídí Vaším přáním.

Menší wellness

Do menších prostor se často umísťuje sauna, která by neměla v žádném wellness centru chybět. Dále je třeba umístit zážitkovou sprchu, která může být osazená různými sprchovými hlavicemi, popř. ochlazovací vědro. Součástí wellness může být také relaxační místnost s posezením.

Větší wellness

Pokud máte k dispozici větší prostory, můžeme do wellness centra navrhnout více produktů. Kromě klasické sauny to může být například také biosauna, pára, ochlazovací bazének, ale také tam může být umístěna vířivka, Kneippovy lázně a další. Výhodná je také místnost pro odpočinek a relaxaci a také koutek pro občerstvení, kde můžeme našim zákazníkům podávat osvěžující nápoje.

Naše společnost je připravená Vám pomoci s jakýmkoliv Vaším přáním a projektem, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s realizací kompletního wellness.