Stavební společnost Stavyma spol s r.o. nabízí zákazníkům veškerý servis, od vstupních konzultací při vzniku stavebního záměru, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizace investičního záměru. Zaměřuje se na provádění průmyslové, občanské i bytové výstavby a stavby inženýrského charakteru.

Proč koupit byt ve Zlíně a v Malenovicích?

Architekti Stavyma-reality.cz navrhli soubor rodinných domů, které Vás nechají zapomenout na ruch města a umožní Vám vychutnávat si chvilky s rodinou a přáteli v komfortních domech s vlastní terasou a zahradou. Koncept celého projektu klade velký důraz na zajištění pocitu soukromí. Rodinné domy Zlín jsou situovány do okrajové části Zlín – Paseky u konečné zastávky městské hromadné dopravy. Jde o místo, ze kterého to nebudete mít nikam daleko.

Zadáním pro architekty bylo vytvořit kvalitní a ekonomicky dostupné bydlení pro prodej bytů Malenovice. Dispozice bytů byly vytvořeny s ohledem na funkčnost a praktičnost v souladu se současnými moderními trendy bydlení a vycházející z našich dlouholetých zkušeností a požadavků našich klientů. S moderním vzhledem stavby se pojí i nízké provozní náklady, o čemž svědčí energetický štítek kategorie B, ke kterému výrazně přispělo použití kvalitních výplní oken a certifikovaného zateplení bytového domu.