Plánujete bydlet v Praze a od představ jste se konečně dostali do fáze, ve které hledáte konkrétní byt? Máte rádi, když jdou věci hladce a rychle? Způsobů, jak hledat byt je více, jen jeden je ale výhodný z hlediska času i ceny.

Místo makléře oslovte přímo developera

Jako prodejci nových bytů jsou nejvíce vidět realitní kanceláře. Špióny mají všude, takže stačí jen vaše zmínka o hledání bydlení na sociální síti a máte téměř 100% jistotu, že se vám v brzké době ozve makléř. Stejně to je i v případě, když projevíte zájem o některý inzerát. I když je napsaný tak, že byt prodává soukromá osoba, může to být jen léčka vychytralého makléře, jak se k vám dostat. Fakt je, že jakmile makléř zatne drápky, už se jen těžko pustí. Sice vám byt pomůže sehnat, ale vy zaplatíte pěkně tučnou provizi.

 

Nabízí se však i jiný prodej bytů v Praze, který je v mnohém výhodnější. Podívejte se na nabídku od developerských společností. Proč se to vyplatí? Developer byty staví a současně prodává, takže neplatíte žádnou provizi. Má většinou širokou nabídku, takže vám dokáže najít byt, který bude ve všech ohledech vyhovovat vašim představám. V neposlední řadě vám může pomoci s financováním.

Aktuální nabídka bytů mile překvapí

Novostavby v Praze aktuálně vznikají na několika různých místech. Mezi top patří nové byty Praha 5 – Stodůlky, které se staví v rámci projektu Britská čtvrť. Místo nabízí klid, blízkost přírody, perfektní spojení s centrem a hlavně moderně řešené byty pro rodiny i jednotlivce. Mezi zajímavé developerské projekty Praha patří Prosek park či Nad Přehradou v Hostivaři. Co při výběru bytu musíte vzít v potaz? Zaměřte se na bezpečnost lokality, občanskou vybavenost, vzdálenost od vaší práce a od školy pro děti, možnosti parkování a dopravní obslužnost.

Související

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *