Využít šatní skříně je rozumná volba, jak vyřešit úložné prostory v jakékoliv místnosti bydlení. Každý majitel ocení bohaté odkládací místa, která se stanou hlavním úložištěm ve vaší domácnosti.  Úložné prostory šatní skříně už dávno neplní v interiéru jen druhořadou roli a stejně je není třeba schovávat před pohledy návštěv. Jejich design je propracovaný do posledních detailů, a proto se úložné prostory ve formě šatních skříní stanou plnohodnotnou součástí interiéru, která zaujme nejen svou funkcí, ale i vzhledem.

Šokující výběr šatních skříní do ložnice s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Moderní skříně do ložnice najdou využití v každém interiéru

Komfortní skříně do ložnice  v sobě ukrývají praktické police, speciální věšáky, větší prostory na odkládání sezónních věcí a také zásuvky. Velikost skříně ovlivňují rozměry místnosti a věci, které se budou do ni umisťovat. U skříně vyrobenou na míru, dobře uvažte šířku a vzdálenost polic, aby nedošlo ke zbytečně ztrátě místa, nebo na druhé straně, aby věci… - Číst více »

Skříně s posuvnými dveřmi – praktický kus nábytku

Vybavujete svůj byt novým nábytkem? Tak se zajisté neobejdete bez pořádné šatní skříně. Pryč jsou doby, kdy šatní skříně byly součástí obývacích pokojů. Dnes se preferuje jednoduchost a vzdušnost. Skříně s posuvnými dveřmi obvykle skončí na chodbě za závěsem nebo v ložnici. Pokud si šatní skříň postavíte do oddechového pokoje, tak si rozhodně pořiďte skříně s posuvnými dveřmi.… - Číst více »

Šatní skříně - jak na ně..

Šatní skříně představují v každé domácnosti základní vybavení. V podstatě v každé místnosti mají své místo a využití. Jak už z názvu vyplývá, slouží k ukládání šatů… Co dělá ze skříně šatní skříň. Každá skříň může sloužit samozřejmě i jako šatní. Šatní ale mají své specifické vlastnosti, které ukládání šatů mohou zjednodušit. Hloubka skříně Hloubka… - Číst více »

Vestavěné šatní skříně – praktický solitérní prvek

Přestože internetové obchody s nábytkem nabízejí velké množství šatních skříní (hlavně levné šatní skříně), ne vždy mohou vyhovovat požadavkům klienta. Příkladně v eshopech neseženete atypické řešení šatní skříně, například do podkrovních místností. Svou vestavěnou skříň si můžete nechat vyrobit v jakémkoliv provedení, a to nejen ve formě vnějšího vzhledu, ale i uspořádání vnitřních úložných míst. Díky tomu jejich charakter přizpůsobíte věcem, které plánujete ve skříni uložit, což přispěje k vytvoření obrovského přehledu. Inspirace pro vás na  nábytek-dnes.cz!

Funkční šatní skříně – materiály

Aby byly šatní skříně estetické a zároveň funkční, předem vám ji designéři zpracují do originálního návrhu vestavěné skříně, kterému už nic nebrání nabýt skutečné tvary. Na výrobu šatní skříně se běžně používají tyto materiály: korpus, rámy a profily – ocelový a hliníkový systém, dveře – dřevotřísky, zrcadla a skla, fototapeta, vybavení interiéru – zásuvky a drátěný program. Šatní skříně nacházejí své uplatnění nejen v ložnici nebo na chodbě, ale také v dětském a obývacím pokoji, v kuchyni a v halách, objednávají se i do hotelů, kanceláří, autosalónů, bank atd. Další informace o šatních skříních hledejte na portálu  IDnábytek.cz.