satni-skrine-s-posuvnymi-dvermiVybavujete svůj byt novým nábytkem? Tak se zajisté neobejdete bez pořádné šatní skříně. Pryč jsou doby, kdy šatní skříně byly součástí obývacích pokojů. Dnes se preferuje jednoduchost a vzdušnost. Skříně s posuvnými dveřmi obvykle skončí na chodbě za závěsem nebo v ložnici. Pokud si šatní skříň postavíte do oddechového pokoje, tak si rozhodně pořiďte skříně s posuvnými dveřmi. Ušetříte spoustu místa, oceníte i moderní design a skvělé ceny.

Větší skříň s posuvnými dveřmi někdy slouží jako hranice mezi dvěma pokoji. Lidé se mnohdy rvou s prostorem, a pokud mají doma dvě děti rozdílného pohlaví a věku, tak musí pokoje oddělit. Tento typ skříně upotřebíte v každém pokoji, dokonce i v podkrovním bytu. Skříně s posuvnými dveřmi můžete postavit i do volného prostoru nebo ke zdi z levé a pravé strany bez ohledu na dveře, a to je to pravé ořechové.  Dveře Vám při otevírání nezavazejí.

Skříně s posuvnými dveřmi – fenomén dnešní doby

Bez skříně se zatím neobejdeme, neboť stále potřebujeme někam dávat svoje šaty a věci. Architekti tuto skutečnost neopomíjejí a snaží se vytvářet výklenky pro vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Ideální prostor pro naše oblečení nebo vysavač, žehlící prkno, vaničku pro kojence –a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Další obrovskou výhodou tohoto nábytku je fakt, že je na trhu obrovské množství skříní z různého materiálu. Máme jedinečnou příležitost si do bytu zakomponovat přesně ten druh skříně, která se nám bude hodit. Klasické přírodní dřevo, ratan, bambus – vše dle Vašeho vkusu. Exotické dřeviny navíc navodí příjemnou atmosféru a Vy se můžete ve vzpomínkách vrátit do exotických míst, kde jste strávili příjemnou dovolenou. Naše doporučení – šatní skříň Verona s posuvnými dveřmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *