čištění fasádNic nevydrží jako nové věčně, a už vůbec ne fasáda, o které se říká, že je vizitkou každého domu. Jakmile na ní začnou ulpívat organické a anorganické nečistoty, dobrý dojem je ten tam. Zda se s tím smíříte, je jen na vás. Váš problém hravě vyřeší odborníci z AXIOM REAL.

Proč svěřit mytí fasády profesionálům?

Pořídili jste si „vapku“ a napadlo vás, že fasádu vyčistíte svépomocí? Můžete to vyzkoušet, ale výsledek pravděpodobně nebude nijak valný. Čištění tlakem nebo párou je efektivní pouze při nižším stupni znečištění. Jakmile se nečistoty dostanou hlouběji do struktury omítky, poradí si s nimi pouze vhodně zvolené speciální přípravky.

 

Toho jsou si pracovníci z AXIOM REAL vědomi. Čištění fasád je pro ně každodenní rutinou, kterou díky účinným čističům a moderní technice zvládají bravurně. Postarají se o to, aby váš domov vypadal dobře jako v době, kdy byla fasáda nová. Zároveň se s nimi můžete domluvit na aplikaci protiplísňového nátěru.

 

Optimální frekvence čištění fasád je cca 5 až 8 let. Častější údržba je žádoucí zejména u zateplených objektů, protože nečistoty snižují vlastnosti a životnost systému.

Nechte si udělat čištění na zkoušku

Obrátíte-li se na AXIOM REAL, budete mít jistotu prvotřídního výsledku. Technik nejdříve provede nezávazný vzorek čištění na vzorku zdiva. V případě vaší spokojenosti vás seznámí s technologickým postupem, vypracuje přesnou kalkulaci a v domluvený termín se pustí do kompletního čištění.

 

 

Chraňte fasádu speciálním nátěrem

Nedílnou součástí služeb jsou také ochranné nátěry fasád. Zákazníci nejčastěji poptávají nátěry proti plísni, ale také hydrofobní a zpevňovací nátěry. Ve všech případech jde o efektivní ochranu před působením vnějších vlivů. Vhodně zvolený nátěr výrazně prodlouží životnost fasády a ušetří vám spoustu peněz.

 

Chcete se o čištění a nátěrech fasád dozvědět více? Další informace najdete na www.cisteni-fasad-ars.cz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *