Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6231

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6279

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6327

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 68
SPORT - 365living.cz

Jak začít s posilováním

Toužíte po pěkné postavě? Myslíte si, že vy na to nemáte dostatek času a vůli?  Vše se dá překonat i lenost, vždy se dá najít trochu času pro cvičení, existují přece i fitness centra. Prosím nevymlouvejte se stále na práci, manžela, děti a začněte cvičit doma. Vůbec nevadí, že máte malý byt, na těch pár… - Číst více »

Pokyny pro bezpečné skákání na dětské trampolíně s ochrannou sítí

Je jasné, že skákání na trampolíně děti velmi baví, některé se dokáží “rozjet” do takové stavu, že nejsou k zastavení. Doporučujeme ale dodržovat základní pravidla bezpečnosti skákání, aby se zábava nestala naší noční můrou. Trampolínu smí užívat najednou pouze jedna osoba!  Větší počet skákajících zvyšuje riziko zranění a zlomenin. Nepoužívejte trampolínu pod vlivem alkoholu, drog… - Číst více »

Ideální hubnutí - trampolína

Jak poznám kvalitní trampolínu? Vybírejte pouze osvědčené prodejce. Dobře fungují třeba recenze na Heureka.cz, kde vidíte chování prodejce k zákazníkům. Trubky konstrukce by měly mít stěnu alespoň 1,5 mm silnou. Vyberte trampolínu dostatečně dimenzovanou na vaši váhu. Důležitou součásti trampolíny je skákací plocha, ta by měla být opravdu kvalitní. Mezi nejvhodnější materiály patří americký Tencate… - Číst více »

Vybíráme trampolínu

Zdravotní prospěšnost skákání Podle celé řady dalších studií patří skákání na trampolíně k jednomu z nejzdravějších pohybů vůbec, kromě bezva zábavy také významně podporuje zdraví. Zdravotní prospěšnost skákání uváděnou ve studiích lze shrnout do následujících bodů: Trampolíny jsou skvělým prostředkem pro zlepšení koordinace pohybů, efektivní protažení těla a zlepšení koncentrace. Při skákání na trampolíně se… - Číst více »

Trampolíny pro dobře strávený čas

Hledáte příjemný způsob, jak po práci relaxovat na zahradě? Nebaví Vás už okopávání záhonků, sekání trávy či grilování? Vyzkoušejte trampolínu! Mohlo by Vás zajímat: proč je skákání na trampolíně tak zdravé? Možná si myslíte, že je to záležitost spíše pro děti, ale divili byste se, jak jsou trampolíny populární především mezi ženskou populací. Trampolína totiž… - Číst více »

Older Entries »