Dětský fotbálek
Dětský fotbálek

V rodinách s dětmi se kupují pro radost různé dárky, které po chvíli skončí, při nejlepším opomenuty někde v koutě. Z hlediska praktického i sociálně-ekonomického je nejlepší obdarovávat děti hračkami a hrami, které obstojí v jejich setrvalém zájmu o věc. Do kategorie takových to her patří stolní fotbal pro děti. Na skladě je hodně druhů a velikostního provedení. Při nákupu by se mělo myslet na věk dítěte a také na rychlost a dobu tělesného růstu a celkové fyzické vyspělosti. Nejvhodnější varianta se jeví  střední, jde o typ stolního fotbalu, se kterým nelze hrát profi zápasy, ale také nejde o malou dětskou hračku, nýbrž si s dítětem mohou zahrát i rodiče. Může jít o mini fotbálek v pěkném dřevěném zpracování nebo již o něco dražší v obchodním označení Belfast, který snese již náročnější kritéria.

Stolní fotbal pro děti – dobrá možnost k protáhnutí

Ono se nezdá, ale i taková malá společenská hra jako je stolní fotbal pro děti, která dle velikosti hry se může hrát i ve čtyřech hráčích dovede děti vtáhnout do zápalu boje, probudí v nich přirozenou vlastnost soutěživosti a vůli po vítězství, naučí jej zvládat motoriku těla a bystřit postřeh. A navíc má tu sílu zvednout dítě od počítačových her a protáhnout mu skelet. V minulosti, kdy tátové byli ještě kluci a nebyl tak pěkný stolní fotbal pro děti na pultech a prodával se jen cvrnkací fotbal a plechový  táhlový hokej, se kterým nejeden tehdy kluk zažil hodně pěkných chvil na návštěvách u svého strýce, který se mu věnoval.

Stolní fotbal pro děti – prostředník k citové výchově

Každý den je jiný a  také každý den není svátek. Jak známo do dětské duše, paměti, se zapisuje to dobré i zlé a příklad táhne. Věnovat dítěti nějakou tu půlhodinku třeba ob den, když třeba víme, že jsme k dítěti byli přísní, si zahrát s ním stolní fotbal pro děti, v budoucnu se nastokrát vyplatí, v tom, že dítě si vypěstuje kladný postoj ke svému rodiči, což pro budoucnost bude k nezaplacení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *