Stolní fotbal  – hra, která byla známá již od 70. let minulého století, dnes tato desková a stolová hra je známá po celém světě, je možno si ji zahrát nejen v restauraci, jak tomu bylo dříve, ale i doma, na chatě nebo dokonce v kanceláři. Takový úžasný sport vám umožní bavit se s přáteli nebo kolegy.

Vyberte stolní fotbal zde. Vše skladem s jistotou doručení do 2 dnů!

Nadělte mu pod stromeček stolní fotbal, o celoroční zábavu bude postaráno

Vybrat vánoční dárek pro ženu je velmi snadné. No řekněte, kterou by nepotěšila nová kabelka, boty nebo kvalitní kosmetika? Zato s muži bývá obtíž. Neprozradí, co chtějí, a pokud zrovna nemají nějaký hodně specifický koníček, často nelze odhadnout, co by je mohlo nadchnout. Nebo snad ano…? Odhalte tajemství mužského srdce Co miluje téměř každý muž?… - Číst více »

Populární stolní fotbálek pro děti

Kdy a kde tato populární hra vznikla? Přesný čas a místo vzniku není znám. Několik zemí tvrdí, že stolní fotbálek pro děti je jejich vynález. Pokud se koukneme do historie, tak zjistíme, že v roce 1913 Angličan jménem Edwin Lawrence si nechal patentovat stolní hru, trošku připomínající fotbálek. Pak existuje romantičtější verze, kdy první patent… - Číst více »

Stolní fotbal pro děti – zábava nejen nezletilých

V rodinách s dětmi se kupují pro radost různé dárky, které po chvíli skončí, při nejlepším opomenuty někde v koutě. Z hlediska praktického i sociálně-ekonomického je nejlepší obdarovávat děti hračkami a hrami, které obstojí v jejich setrvalém zájmu o věc. Do kategorie takových to her patří stolní fotbal pro děti. Na skladě je hodně druhů a velikostního provedení. Při nákupu… - Číst více »

Standardní stolní fotbal je malý stolek ve tvaru fotbalového hřiště s pohyblivými tyčemi, na kterých jsou připevněné figurky hráčů. Pokud jste se rozhodli koupit stolní fotbal pro domácí využití, můžete si vybrat téměř jakoukoliv možnost, která se vejde do rozměrů místnosti. Hlavními kritérii pro výběr bude – kombinace se stylem interiéru a finančními možnostmi.

Stolní fotbálky si zamilovaly všechny věkové kategorie

Pokud máte zájem pořídit stolní fotbálky do svých firem nebo úřadů, měli byste věnovat pozornost interiéru areálu, stejně jako kvalitě fotbálkového stolu. Stolní fotbal v tomto případě musí být stabilní a velmi pevný, aby odolal vysokému zatížení, protože obvykle na něm bude hrát hodně lidí, kteří pracují v kancelářích. Výrobců stolního fotbalu, existuje mnoho. Každý z nich se snaží vyrábět kvalitní a spolehlivé stolní fotbálky, které se skládají z různých materiálů a barev. Jedním z nejčastěji používaným materiálem pro výrobu, je dřevotřísková deska. Produkty z něj se dají pořídit za příznivou cenu.

3 nejlepší triky pro stolní fotbal

Stolní fotbálek za prima cenu na t-zbozi.cz

Máte-li v plánu koupit elegantní stolní fotbálek do interiéru v moderním stylu, trh nabízí stoly vyrobené z křišťálu a hliníku. Tento stolní fotbálek není jen hra, ale také nádherná dekorace interiéru. Ovšem musíte být připraven na to, že budete muset zaplatit značnou částku za takovou parádu. Do moderního interiéru se bude hodit i stolní fotbal, vyrobený z laminované MDF. Jeho design má teplé barevné schéma a jeho vzhled bude dokonale kombinovat se stylem vašeho interiéru.

Více o stolním fotbalu