odsavace-parKvalitní odsavače par nám zaručují kulturu bydlení. Moderní kuchyň si bez odsavače par neumíme ani představit. V kuchyni trávíme mnoho času a z kombinace par a plynu nás často bolí hlava. Trh nabízí obrovské množství typů digestoří, jak se odsavačům par také říká. Velmi zajímavá je digestoř ve tvaru písmena, vyrobená z nereze či v keramické nebo chromované verzi. Moderní odsavače par běžně disponují vestavěným displejem, který ukazuje čas a intenzitu odsávání. Je vhodné si připlatit a pořídit si do většího prostoru odsavač par s vysokým výkonem a tichým chodem.

Odsavače par CATA a EMPIRE – odborník na čistý vzduch

Špičkové digestoře vás nejen zbaví pachu, ale navíc i zkvalitní vaše bydlení. Mezi velmi žádané odsavače par bez diskusí patří digestoře CATA a EMPIRE – jedinečný soulad designu a technologie. A pokud bydlíte ve starším panelákovém bytě, tak vám ani špičkové odtahové odsavače par CATA a EMPIRE nepomohou, pokud zde nefunguje původní odtah. Přemíra vlhkosti s teplým vzduchem je ideální líheň pro různé mikroby a plísně. Navíc jsou v dnešní době trendy kuchyně volně propojené s obývacím pokojem, a tady bychom skutečně nedoporučovali šetřit na kvalitě odsavače par.

Moderní odsavače par pro lepší vzduch v kuchyni

Odsavače par – nezbytný pomocník do vaší kuchyně

Při nákupu odsavače par se nezajímáme pouze o cenu a efektní design, ale především o technické parametry jako je výkon a hlučnost – tichý provoz stanovuje hranici hlučnosti 35db. Kvalitní digestoře musí odsát pachy a páry minimálně desetkrát za jednu hodinu. Trh nabízí komínové digestoře ostrůvkové, rohové, rustikální a ke zdi, dále podskříňkové, vestavné a výsuvné. Záleží pouze na vás, jakou verzi sání zvolíte. Naše doporučení – technologie Active heat, ta umožňuje regulaci potřebné síly a rychlosti odsávání podle intenzity vaření.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *