trampolina_3Hledáte příjemný způsob, jak po práci relaxovat na zahradě? Nebaví Vás už okopávání záhonků, sekání trávy či grilování? Vyzkoušejte trampolínu!

Mohlo by Vás zajímat: proč je skákání na trampolíně tak zdravé?

Možná si myslíte, že je to záležitost spíše pro děti, ale divili byste se, jak jsou trampolíny populární především mezi ženskou populací. Trampolína totiž dokáže efektivně zpevňovat zadeček, stehna a problémové partie břicha. Do cvičení zapojíte nejen svaly, ale celé tělo, posílíte motoriku, srdce i plíce. Uvidíte, že po intenzivním cvičení na trampolíně se budete cítit příjemně unavená, ale i odpočatá. Pro toto cvičení jsou vhodné trampolíny s menším průměrem skákací plochy – 244 nebo 305 cm. Důležité je mít trampolínu s ochrannou sítí a krytem pružin, aby nedošlo k poranění při skákání

Trampolínu však milují i děti. Ti však nejsou samotáři a největší zábava je skákání více dětí najednou. V tomto případě už doporučujeme trampolínu větší, ideální je 400cm. Tento rozměr už zaručuje bezvadnou zábavu pro všechny! Nezapomeňte děti perfektně hlídat. Skákání na trampolíně ve více dětech najednou určitě kvalitní dohled potřebuje.

Důležité je umístění trampolíny. Lze ji postavit jak na travnatý, tak betonový povrch. Vždy by měl být rovný, aby trampolína nebyla nakloněná. Správná montáž zajistí dokonalé usazení. Při umístění na beton je možné tlumit nárazy podložením např. filcem nebo kusem starého lina.

Chcete trampolínu a nevíte jakou? Doporučujeme značkovou CRAZYJUMP. Recenze této trampolíny je případně zde.

1) Trampolíny CRAZYJUMP jsou kvalitní

Trampolíny jsou vyráběny pro českého dodavatele přímo na zakázku a tak je definovaná kvalita a parametry produktu. Trampolíny mají zesílené stěny trubek na 1,4 mm, vylepšenou ochranou sít a kvalitní skákací plochu amerického typu s hladkým PP povrchem, odolným proti povětrnostním vlivům a UV záření.

2) Trampolíny CRAZYJUMP  jsou bezpečné
Trampolíny CRAZYJUMP mají vnitřní ochrannou síť, která je, na rozdíl od konkurenčních nabídek, uchycena před pružinami a nedovoluje tak kontakt nohy s pružinami. Samozřejmostí je i ochranný kryt pružin.

3) Trampolíny CRAZYJUMP před expedicí kontrolujeme
Snažíme se, abyste dostávali maximálně kvalitní zboží a tak každou zásilku před odesláním zkontrolujeme, zda je v ní vše potřebné. Crazyjump průměru 240cm je odesílána v jedné krabici, průměr 305 a 400cm vám přijde ve dvou krabicích – větší průměry jsou takto rozděleny kvůli váze (snažší přenositelnost).

Pokud se rozhodnete koupit trampolínu, určitě ji objednejte na www.pekne-sochy.cz. Trampolín máme skladem a expedujeme do 24 hodin po obdržení objednávky.

S trampolínou CRAZYJUMP si užijete krásný čas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *