Tryskání, někdy nazývané jako otryskávání či podle nejobvyklejšího materiálu pískování, je technologický postup, při němž opracováváme povrchy různých, zejména tvrdých materiálů proudem jemných částic, nazývaných abrazivní částice. Společnost Wista s.r.o. disponuje specializovaným sortimentem profesionální tryskací techniky, systémů pro nanášení povrchových úprav, vakuovou techniku a zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Součástí dodávek je také soubor služeb jako návrhy, zpracování dokumentace, poradenství a servis zařízení.

Vedle prodeje nabízí společnost Wista i zapůjčení různých tryskacích strojů na kratší i delší dobu. Tato varianta je velice výhodná zejména pro menší firmy, které se tryskání věnují pouze sporadicky a nevyplatí se jim pořizovat si kompletní zařízení. Zapůjčení tryskacího stroje a příslušenství mohou využít například začínající podnikatelé, nebo firmy, které plánují rozšíření své činnosti o tryskání materiálu.

Pro takovéto živnostníky nebo firmy je to možnost vyzkoušet si práci s tryskacími stroji a také se poradit, jaké zařízení by pro jejich činnost a potřeby bylo optimální. Při pronájmu se nemusí starat o vlastní tryskací stroje a zařízení a přitom se věnovat této žádané činnosti, nebo spolupracovat s jinými firmami, pro které mohou tryskání zajišťovat v kooperaci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *