Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6231

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6279

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6327

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 68
VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ - 365living.cz

Specialista na vánoční osvětlení skladem.

Interiéry ve světle moderních dekorací

Obytné prostory a dekorace, spolu souvisí jako den a noc. Problémem některých interiérů je, že buď působí příliš usedle, nebo zase na druhou stranu příliš stroze. Dekorace nám napomáhají k tomu, aby tyto drobné, ale okem postřehnutelné detaily odstranily, nebo doladily. Obzvláště dekorace z květin, mohou svou krásu, částečně interiéru domu, nebo bytu propůjčit a pozměnit celkovou… - Číst více »

Nápady pro vánoční výzdobu v letošním roce

Přemýšlíte o vánočním designu? Netušíte ještě, jak bude vaše letošní vánoční výzdoba bytu vypadat? Po vánočním stromečku si můžete vyzdobit okenní parapet, kde postavíte figurky s vánoční tématikou. S pomocí silného papíru nebo lepenky, můžete vytvořit realistický obraz po celé šířce okna: řezané vánoční stromky, domy, mraky, jesličky nebo saně se sobi – to vše osvětlíte… - Číst více »

Vánoční světelné řetězy překazí každé příšeří 🙂

Vánoce jsou dalece před námi, ale to neznamená, že si nemůžeme užít nádech vánoční atmosféry již v tyto dny. Vánoční atmosféru navodíme nejen pečeným cukrovím, nazdobeným stromečkem, ale především vánoční světelné řetězy pozdvihnou vánoční náladu. V první řadě je třeba si uvědomit, že jednoduchost vítězí nad blikající kaskádou barev. Jednoduché vánoční světelné řetězy mnohem lépe navodí kouzelnou… - Číst více »

Vánoční světelná dekorace vhodná do každého obydlí

Vánoční světelná dekorace patří do základní vánoční výbavy. Bez vánočních světel je smutno o Štědrém dni, a proto není důvod nechávat nákup vánoční světelné dekorace na poslední chvíli. Ušetříte si čas na výběr dárků a pečení cukroví. Proč se honit v předvánočním čase, když si můžete z pohodlí svého domova objednat, co potřebujete? Vánoce oslavují příchod Ježíše… - Číst více »

Led světelné hadice - vyzdobte si dům na Vánoce

Vánoce patří mezi nejoblíbenější a nejočekávanější svátky v roce po celém světě.  Vůně jehličí a cukroví, domy ponořené do peřiny sněhu, dětské šťastné oči – to je ta pravá vánoční pohoda. Vánoce bez vánoční dekorace jsou pro mnohé z nás nepředstavitelné. Zejména vánoční světla řadíme mezi efektní doplňky našeho útulného domova a LED světelné hadice dodají vánočním… - Číst více »

Older Entries »

A do jakých barev obléknete letošní Vánoce vy?

Na Vánoce se každý rok moc těšíme. Přemýšlíme o výzdobě již v tyto dny. Trendy bílou, červenou a zlatou barvu střídá elegantní tmavofialová, jež působí na okolí velmi luxusně. Stejně tak vánoční osvětlení si můžete pořídit v těchto odstínech  – tmavomodrá, grafitově černá, kouřově šedá, kaštanová a další. K těmto barvám doporučujeme kovový lesk. Kov a sklo je často kombinované s vzácnými druhy dřeva a dokonce i s džínovinou. Tento trend byl aktuální v 20-ti letech minulého století. Bílou barvu pomalu a jistě vytlačuje rozšířený čokoládový styl. Ten lze vkusně zkombinovat s okrovou, bronzovou, cihlovou, tmavě červenou a zlatou barvou. Nechybí textury, dále se využívá moderní sklo, kov, přírodní kůra, taktéž dřevo bez úprav. Vévodí této výzdobě vánoční osvětlení v barvách duhy.

Vánoční osvětlení v retro stylu

Taktéž vánoční osvětlení podléhá módním trendům. Do vánoční módy se letos vrací i elektrický retro styl ze 70. let minulého století, jehož základem jsou zářivé barvy – trávově zelená, žlutá a sytě modrá.  Obvyklé tvary tohoto stylu jsou kostky, větvičky, ale i kytičky, či ptáci. Celkové ztvárnění dotvářejí grafické vzory a výšivky, jak jinak než v pestrých barvách. Běžně používaný materiál -kůže, barevné plátno, opětně sklo a kov.

Vánoční osvětlení ve stylu nevinnosti

V mnoha domácnostech si potrpí na “styl nevinnosti”. Jeho základem jsou dekorace, které jsou jemné, křehké, bez zbytečných cetek. Decentním způsobem se do bílé barvy prolínají vánoční osvětlení v pastelových odstínech, především čistě bílá, šedá, mentolová a lehká modrozelená. Tuto celou křehkou barevnou krásu podtrhne stříbrná barva. Ze všech prezentovaných stylů hraje vánoční osvětlení zde hlavní roli. Využívanými tvary jsou hvězdičky a srnky, dokonce se využívá i motiv Buddhy.

Vianočné osvetlenie pre Slovensko