Používejte pozitivní energie od přírody pro Váš lepší život!

feng-shuiFilozofie Feng Shui klade důraz na pozitivní energii, kterou když dokážeme začlenit do našich domovů, zajistíme synchronizaci s přírodou a naším životním prostředím.

Úspěch filozofie Feng Shui spočívá v dosažení proudění pozitivní energie v maximální možné míře a ve víře v koncept propojení životní síly.

Doslovný překlad Feng Shui je „vítr a voda“

Filozofie propojitelnosti Feng Shui

Starověcí orientální Feng Shui filozofové věřili v propojení všech forem látek na této planetě velmi podobně jako jsou hudební nástroje propojeny v obrovském orchestru.

Podle filozofie Feng Shui atmosférická životní síla vytváří úroveň vibrací a ty dopadají na naše tělo a duši. Feng Shui nás učí, jak dobře žít s přírodou a čerpat harmonii do našich životů.

Použití Feng Shui a její dopad na naše ložnice, kuchyně, koupelny a záchody a dokonce i v kanceláře ovlivňuje dosažení harmonie a duchovní rovnováhu.

Feng Shui má původ ve staré Číně, kde se zemědělci snažili přežít a objevovat harmonii s přírodou. Feng Shui se dále rozšířila do celého světa a dnes ovlivńuje hlavní proud designu moderního světa.

Feng Shui dnes přijímají mezinárodně uznávaní interiérový designéři-architekti a aplikují tyto pravidla do navrhování klasických i moderních interiérů a nábytku.

Podrobnější informace o filozofii Feng Shui na http://www.fengsuej.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *